|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
3
«Покупка частинами» від Monobank на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка монобанк
- 2. Встановлений додаток «Monobank« на мобільному пристрої
- 3. Доступний кредитний ліміт який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.6" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+0.3 Мп |
| Фронтальна камера | є |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | немає даних |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | немає даних |
| Серія | ZTE Nubia Music |
| Система навігації | GPS, A-GPS |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Різнокольоровий |
| Вага | немає даних |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art)
Немає в наявності
Код товару: 600040
3 266 грн
3 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Nubia music: смартфон для меломанів Смартфон Nubia music з 6.6-дюймовим HD+ дисплеєм дозволяє грати та дивитися відео у чудовій якості. Подвійна камера 50 Мп знімає чудові фото за будь-яких умов. Батарея 5000 мАч з інтелектуальним енергозбереженням забезпечує багато годин автономної роботи. Але основною особливістю моделі є його розширені аудіофільські можливості: вбудований FM-тюнер, підтримка DTS-X Ultrа та на 600% збільшена потужність звучання. Занурення у прослуховування Слухайте музику у чудовій якості та на супер-гучності, яка збільшена на 600%. Завдяки підтримці DTS-X Ultrа вам забезпечений потужний та кристально-чистий аудіо супровід з глибокими насиченими басами. Стиль програвача Барвистий, абсолютно ні на що не схожий дизайн Nubia music нагадує ретро-програвач вінілових дисків. Тонкий корпус, контрастні кольори та складна геометрія малюнка посилюють відчуття присутності на диско-вечірці – тому музика в такому оформленні звучить яскравіше та потужніше. Яскраве зображення на великому екрані 6.6-дюймовий HD+ дисплей з частотою оновлення 90 Гц і відтворює чітке та плавне зображення з високоточною передачею кольорів та деталей. Насолоджуйтесь іграми та переглядом контенту на екрані, який не тьмяніє навіть при денному освітленні. Спілкування без обмежень Батарея 5000 мАг з інтелектуальним режимом енергозбереження забезпечує оптимальну витрату заряду для збільшення часу автономної роботи Nubia music. Смартфон є ідеальним для повсякденного використання, адже вам не доведеться думати про підзарядку протягом усього дня. Більше пам’яті 4 Гб оперативної пам’яті можуть бути подвоєні за допомогою технології dynamic RAM, щоб забезпечити плавну роботу Nubia music під час виконання складних завдань. Ваш смартфон радує стабільною роботою щодня. Ідеальні фото Основна подвійна камера 50 Мп з алгоритмами на ШІ отримує яскраві та чіткі фото в різних умовах та з різних ракурсів. Камера чудово справляється з портретними та панорамними знімками, а також знімає плавні та чіткі відео Full HD прямо на ходу.
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/390x390l80mc0/70183587548306.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/343x390l80mc0/81135401723357.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/343x390l80mc0/58349043091161.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/343x390l80mc0/74339266901167.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/343x390l80mc0/30073119525449.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/343x390l80mc0/30822966305364.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/343x390l80mc0/95772684646013.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040] Смартфон ZTE (Nubia Music 4/128GB POP Art) [600040]](/content/images/13/343x390l80mc0/63408966585739.jpg)