|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.72" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T820 |
| Частота процесора, ГГц | 1x2.7 ГГц + 3x2.3 ГГц + 4x2.1 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 166x76.1x8.5 мм |
| Серія | ZTE Nubia Neo 2 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 208 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey)
Немає в наявності
Код товару: 600037
7 048 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Nubia NEO: оновлена ігрова платформа Смартфон Nubia NEO 2 5G допоможе вам пережити незабутні ігрові емоції та з головою поринути у геймінг. Потужна мобільна платформа на базі 6 нм процесора з частотою до 2.7 ГГц та автоматичною оптимізацією процесів забезпечує супер-плавну гру та швидку роботу всіх додатків. 6.72-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц відмінно підходить для динамічних ігор. Батарея 6000 мАг та зарядка потужністю 33 Вт забезпечують необмежену свободу протягом усього дня. Ультра-сучасний біонічний дизайн створює відчуття повної ігрової іммерсії. Реалістичність ігрового процесу Завдяки двом бічним високочутливим ігровим тригерам вам забезпечено нове відчуття ігрової реальності. Налаштуйте функції бокової кнопки, щоб отримати повний контроль над геймплеєм. Стиль Bionic Mecha Складна багатошарова текстура задньої поверхні смартфона із яскравими акцентами створює відчуття реальності гри, начебто ви тримаєте в руках пульт керування від справжнього космічного корабля. Завдяки точно вивіреному дизайну та оптимальним пропорціям Nubia NEO 2 5G зручно лежить у руці та гарантує комфортне керування навіть на ходу. Сцени ваших перемог, що оживають 6.72-дюймовий FHD+ дисплей із співвідношенням сторін 20:9 забезпечує ефект живої присутності в ігрових подіях. Завдяки надточній передачі кольору та покращеній контрастності ви зможете бачити навіть найдрібніші деталі і краще орієнтуватися в ігровому сценарії. Автоматичний вибір частоти оновлення до 120 Гц гарантує плавний скролінг та чітке відображення навіть найдинамічніших сцен у шутерах та гонках. Швидкий доступ до інформації Live Island - це інтерактивний острівець у верхній частині екрана, за допомогою якого ви зможете повністю контролювати поточну ситуацію: важливі сповіщення та нагадування знаходяться в зоні вашої уваги і не загубляться серед інших повідомлень. Потужний ігровий процесор Смартфон Nubia NEO 2 5G підтримує високий рівень швидкодії та продуктивності, використовуючи передову мобільну платформу на базі 6нм 8-ядерного чіпсету з частотою до 2.7 ГГц та підтримкою 5G. Технологія UFS 3.1 забезпечує високу швидкість передачі даних і плавне перемикання в режимі багатозадачності. Високопродуктивний двигун NEOTURBO з алгоритмами ШІ автоматично розподіляє ресурси системи для оптимізації всіх процесів. Швидке завантаження, плавна робота Всі додатки на вашому Nubia NEO 2 5G завантажуються миттєво, не конфліктують і працюють швидко та плавно. Все це завдяки технології збільшення оперативної пам’яті, здатної нарощувати її обсяг до 20 Гб. Більше часу на роботу – менше на підзарядку Акумулятор ємністю 6000 мАг та передові технології ефективного енергоспоживання гарантують багато годин роботи без перерви на підзарядку. Супер-швидке заряджання потужністю 33 Вт всього за 15-20 хвилин здатне зарядити батарею на кілька годин динамічної гри. Поліпшений ігровий досвід Оновлений ігровий інтерфейс Game Space 2.0 дозволяє краще керувати грою за допомогою всіх елементів контролю та функцій, які зручно зібрані в одному місці з можливістю швидкого доступу. DTS:X Ultra: неймовірне звучання гри Ваша гра ще ніколи не звучала так реалістично та чисто. Підтримка аудіо-технології DTS:X Ultra забезпечує потужний об’ємний звуковий супровід, який переносить вас прямо в епіцентр подій. Прохолодний характер Nubia NEO Nubia NEO 2 5G готовий до екстремальних навантажень. Завдяки вдосконаленій багатошаровій системі охолодження смартфон легко долає будь-які виклики, залишаючись безпечно прохолодним навіть протягом тривалої ігрової сесії. Фотошедеври з роздільною здатністю 50 Мп Основна камера з високою роздільною здатністю 50 Мп, доповнена об’єктивами глибини, знімає чудові фото та кінематографічні відео. Інтелектуальні алгоритми покращення зображення дозволяють отримувати якісні знімки навіть за умов низького освітлення. Саме тому будь-які ваші нічні знімки виходять різкими, яскравими та супер-чіткими.
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/390x390l80mc0/13741903811930.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/181x390l80mc0/94625049656968.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/148x390l80mc0/29986466182462.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/148x390l80mc0/25746819227130.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/689x390l80mc0/27401457556312.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/181x390l80mc0/36130833136425.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/148x390l80mc0/30562989573428.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/147x390l80mc0/58368445845024.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/463x390l80mc0/53700006533903.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/870x264l80mc0/57546199880275.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/440x390l80mc0/93236594104048.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037] Смартфон ZTE (Nubia Neo 2 5G 8/256GB Grey) [600037]](/content/images/8/390x390l80mc0/34560841789381.jpg)