|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.8" |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T8300 |
| Частота процесора, ГГц | 2.2 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм для навушників | немає |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 168.3х76.5х8.3 мм |
| Серія | ZTE Nubia Neo 3 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 210 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 615743
7 461 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смартфон для яскравих емоцій Nubia Neo 3 задає стандарти продуктивності та комфорту щоденного використання. 6,8-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц транслює яскраве та деталізоване зображення, забезпечуючи плавний скролінг. Система камер дає можливість розкрити креативність та створювати якісні знімки, а також відео у високій якості. Ємна батарея гарантує години спілкування та перегляду. Урбаністичний дизайн з яскравим підсвічуванням надає смартфону приголомшливу естетику. Вражаючий дизайн Корпус смартфона Nubia Neo 3 втілює футуристичну естетику, в якій продумано кожен вигин, лінія та деталь для створення унікального зовнішнього вигляду та комфорту використання. Вбудоване RGB-підсвічування виглядає ефектно та доповнює сучасний дизайн пристрою. По кутах рамки розміщені подвійні зони для комфортного розміщення пальців геймера під час гри. Вони забезпечують більш точне керування для ефективного ігрового процесу. Плавна та чітка картинка Безмежний 6,8-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц забезпечує візуальний комфорт у процесі взаємодії та понад гладку картинку навіть у контенті з динамічним сюжетом. Насолоджуйся насиченими та яскравими відтінками, які забезпечують кінематографічні враження під час перегляду. Перемикайся між додатками, грай та дивися ролики з максимальною плавністю та без спотворень. Яскравість 1000 ніт залишає екран, який добре читається при будь-якому рівні освітлення. Можливості ШІ для будь-яких завдань AI Gaming забезпечує ще більше веселощів та перемог. M-Yell&M Radio інтелектуально розпізнає ігрові ситуації, генеруючи своєчасні нагадування геймеру, щоб зробити ігровий процес захоплюючим. ШІ-тригер відстежує повторювані патерни у грі та активує плагіни, які допомагають гравцю. Система вивчає навички користувача для автоматичного створення найбільш зручної розкладки клавіш. Можливості ШІ поширюються на телефонні дзвінки: переклад діалогу здійснюється у режимі реального часу. Продуктивність на першому місці Потужний процесор Unisoc T8300 забезпечує безперебійну роботу та блискавичну швидкість смартфону Nubia Neo 3. Двигун NeoTurbo використовує алгоритми штучного інтелекту для автоматичної оптимізації, щоб підвищити продуктивність та енергоефективність. Підтримка технології злиття пам’яті дозволяє розкрити потенціал гаджета для вирішення складних завдань. Збільшення обсягу ОЗП гарантує плавну і швидку роботу девайсу: ви можете запускати безліч програм одночасно і миттєво перемикатися між ними без зниження продуктивності. Розкрийте свій талант фотографа Девайс оснащений системою зйомки Neovision AI, яка дозволяє робити якісні фотографії та відеоролики у будь-який час та в будь-якому місці. Основна камера 50 Мп з алгоритмами на базі штучного інтелекту створює чудові візуальні ефекти, допомагаючи сфотографувати життя у всіх нюансах. Оптимізація кожного кадру гарантує неймовірну чіткість та деталізацію. Поглянь по-новому на швидкоплинні моменти, пожвавлюючи повсякденні сцени. 16-мегапіксельна фронтальна камера є оптимальним інструментом для тих, хто хоче отримувати яскраві селфі одним легким натисканням. Автономність, якої вистачить на весь день Потужний акумулятор 6000 мА·ч забезпечує безперебійну роботу гаджета весь день безперервно. Залишайся на зв’язку з близькими та вирішуй важливі завдання вдома, у поїздці, в офісі чи на тренуванні. Швидка зарядка 33 Вт миттєво відновлює ємність батареї, знижує нагрівання та продовжує термін служби. Якісне звучання Іммерсивний звук забезпечується подвійними стереодинаміками та технологією DTS:X Ultra. Чути кожен шурхіт суперника, всі деталі музичних треків та звукові спецефекти у фільмах. Більше функцій, найкращий досвід Вбудований острівець 2.0 на дисплеї відображає важливі повідомлення, нагадування та дії користувача в режимі реального часу. Z-Smart Cast дає змогу ділитися екраном смартфона на великому дисплеї. Додаткова сенсорна кнопка Z-Pop використовується для більш простої навігації.
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/36538305297961.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/86348579965858.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/81614968637768.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/17194746058390.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/31124105764411.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/52708978536674.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/71511554557248.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/88597021367602.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/82450277382173.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/11487513227378.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/87256412873002.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/40356463569040.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/390x390l80mc0/71911323271349.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/699x390l80mc0/83910800014961.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/653x390l80mc0/25801950434424.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/870x328l80mc0/12609633718086.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/655x390l80mc0/88593032044703.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/384x390l80mc0/81854254563259.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/638x390l80mc0/91217045169078.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743] Смартфон ZTE (Nubia Neo 3 5G 8/256GB Black) [615743]](/content/images/15/638x390l80mc0/11689522863695.jpg)