|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 22.5 Вт |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | немає даних |
| Серія | ZTE Nubia V70 Design |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | Відсутній |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | немає даних |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green)
Немає в наявності
Код товару: 600276
4 318 грн
4 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Nubia V70 Design — стильний смартфон для щоденного комфорту Смартфон, який поєднує елегантний зовнішній вигляд, сучасні технічні характеристики та збалансовану продуктивність. Nubia V70 Design ідеально підходить для щоденних задач, мобільного серфінгу, спілкування та розваг. Яскравий 6.7-дюймовий дисплей Великий екран із роздільною здатністю 1600х720 пікселів дозволяє з комфортом переглядати відео, листуватися, працювати з додатками та грати в ігри. Завдяки витягнутому формату зображення виглядає чітко та насичено навіть на яскравому сонці. Продуктивність на щодень Процесор Unisoc T606 з тактовою частотою до 1.6 ГГц забезпечує стабільну роботу системи та плавний запуск більшості повсякденних додатків. А 8 ГБ оперативної пам’яті дозволяють комфортно працювати в режимі багатозадачності. Пам’яті вистачить на все Модель оснащена 256 ГБ вбудованої пам’яті, якої буде достатньо для фото, відео, додатків і документів. Потрібно ще більше? Є підтримка карт пам’яті microSD, тож ви можете легко розширити сховище. Основна камера 50 МП — фіксуйте важливе Подвійна основна камера із сенсором 50 МП дарує чіткі та деталізовані знімки у будь-який час доби. Додатковий модуль 2 МП допомагає розширити можливості фото, а фронтальна камера 16 МП стане чудовим інструментом для селфі та відеодзвінків. Потужна батарея 5000 мА*год Забудьте про постійні підзарядки. Nubia V70 Design має ємну батарею на 5000 мА·год, яка забезпечує цілий день активного використання без потреби в павербанку. Актуальні комунікації та з’єднання Смартфон підтримує LTE та 3G, має модулі GPS для навігації, а також слоти для двох Nano-SIM-карт, що зручно для поділу особистих і робочих номерів. Сучасна операційна система Android Ви отримаєте чистий та швидкий інтерфейс з оновленими функціями безпеки, підтримкою актуальних застосунків і стабільною роботою. Nubia V70 Design — це універсальний смартфон для щоденного використання з акцентом на камеру, автономність та зручність. Ідеальне поєднання ціни, стилю та функціональності.
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/72783167266660.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/83148330435766.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/13477865202628.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/33260827404619.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/67239948305277.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/50863428145648.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/86256287987906.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/16520264214292.jpg)
![Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276] Смартфон ZTE (Nubia V70 Design 8/128GB Green) [600276]](/content/images/18/390x390l80mc0/23906610393386.jpg)