|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GC (збір сміття) | Так |
|---|---|
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Апаратне шифрування | Так |
| Вага, г | 45.00 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Комплектація | Без комплекту |
| Контролер | Samsung MGX |
| Країна виробництва | China |
| Модель | 870 EVO, 4TB, MZ-77E4T0BW |
| Об'єм накопичувача | 4 ТБ |
| Призначення | для настільного комп'ютера, для ноутбука |
| Підтримка SMART | Так |
| Підтримка Trim | Так |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розмір | 100 x 69.85 x 6.8 |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Тип товару | Накопичувач SSD |
| Флеш-пам'ять NAND | V-nand |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн. год |
| Швидкість запису, МБ/с | 530.00 |
| Швидкість читання, МБ/с | 560.00 |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD Samsung 2.5" 4TB SATA 870EVO (MZ-77E4T0BW)
Немає в наявності
Код товару: 110105
15 500 грн
16 140 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розроблений для повсякденних обчислень, Samsung 870 EVO оснащений технологією V-NAND і надійним контролером Samsung на основі алгоритмів для обробки робочих навантажень звичайних ПК і ноутбуків. Отримайте швидку, стабільну продуктивність з винятковою надійністю і розширеної сумісністю.
![Накопичувач SSD Samsung 2.5" 4TB SATA 870EVO (MZ-77E4T0BW) [110105] Накопичувач SSD Samsung 2.5" 4TB SATA 870EVO (MZ-77E4T0BW) [110105]](/content/images/19/550x390l80mc0/32474420431606.jpg)
![Накопичувач SSD Samsung 2.5" 4TB SATA 870EVO (MZ-77E4T0BW) [110105] Накопичувач SSD Samsung 2.5" 4TB SATA 870EVO (MZ-77E4T0BW) [110105]](/content/images/19/585x390l80mc0/92969617954596.jpg)