|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | нейлон |
| Підходить для екранів | 16" |
| Розмір | 39 x 29 x 5.9 см |
| Вага, г | 450 |
| Відділення. Для аксесуарів | Так |
| Відділення. Для документів | Так |
| Відділення. Для ноутбука | Так |
| Відділення. Для планшета | Так |
| Відділення. Дод. зовнішнє | Так |
| Зовнішні розміри, мм | 390 х 59 х 290 мм |
| Місткість ноутбука, дюймів | 16" |
| Особливості. Захисні функції | водонепроникний матеріал |
| Особливості. Плечовий ремінь | Так |
| Особливості. Ручки для перенесення | Так |
| Тип | сумка |
| Тип товару | сумка |
| У напрямку | діловий стиль, для поїздок |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0.45 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Призначення | класичні |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK)
Немає в наявності
Код товару: 103174
649 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сумка чорного кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/420x390l80mc0/13213846784571.jpg)
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/585x390l80mc0/98075122531841.jpg)
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/585x390l80mc0/41594187064488.jpg)
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/585x390l80mc0/97036515379402.jpg)
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/585x390l80mc0/97072097111816.jpg)
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/585x390l80mc0/26597493821859.jpg)
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/585x390l80mc0/15757810494843.jpg)
![Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174] Сумка 2E, Beginner 16", чорна (2E-CBN315BK) [103174]](/content/images/5/585x390l80mc0/81765385491662.jpg)