|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Матеріал | нейлон |
| Підходить для екранів | 16" |
| Розмір | 39 x 29 x 5.9 см |
| Вага, г | 450 |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38 x 28.5 x 5.2 см |
| Відділення. Для аксесуарів | Так |
| Відділення. Для ноутбука | Так |
| Відділення. Для планшета | Так |
| Особливості | застібка на блискавці, Металева фурнітура |
| Особливості. Плечовий ремінь | Так |
| Особливості. Ручки для перенесення | Так |
| Тип | сумка |
| У напрямку | міський стиль, діловий стиль, унісекс |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Сумка 2E, Beginner 16", сіра (2E-CBN315GY)
Немає в наявності
Код товару: 103186
649 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактна сумка 2E Beginner 16 для ноутбуків 15,6/16" . Сумка сірого кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.