|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | нейлон |
| Підходить для екранів | 17" |
| Розмір | 430 x 310 x 59, |
| Вага, г | 490 |
| Відділення. Для ноутбука | Так |
| Відділення. Дод. внутрішнє | Так |
| Відділення. Дод. зовнішнє | Так |
| Зовнішні розміри, мм | 430 x 310 x 59, мм |
| Місткість ноутбука, дюймів | 17" |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Особливості. Захисні функції | надійний захист від подряпин |
| Особливості. Плечовий ремінь | Так |
| Особливості. Ручки для перенесення | Так |
| Тип | сумка |
| Тип товару | сумка |
| У напрямку | міський стиль, діловий стиль |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0.49 кг |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Призначення | класичні |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Сумка 2E, Officeman 17", чорна (2E-CBN617BK)
Немає в наявності
Код товару: 103166
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сумка чорного кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.