|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Матеріал | поліестер |
| Підходить для екранів | 15.6" |
| Вага, кг | 0.60 |
| Зовнішні розміри, мм | 420 х 300 х 70 мм |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Особливості | відділення для аксесуарів. внутрішнє ущільнення для захисту ноутбука. знімний плечовий ремінь |
| Тип | сумка |
| Тип товару | сумка |
| Гарантія | 3 міс. |
| Вага | 0.65 кг |
| Додатковий боковий захист | захищене відділення для ноутбука. протиударний корпус |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Призначення | підвищений захист |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123)
Немає в наявності
Код товару: 403143
639 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/390x390l80mc0/64382163381463.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/390x390l80mc0/14264206713686.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/390x390l80mc0/77593159485089.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/390x390l80mc0/53570350950949.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/390x390l80mc0/70986887187427.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/390x390l80mc0/67180651837240.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/528x390l80mc0/34897442693095.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Firm графіт (26123) [403143]](/content/images/48/390x390l80mc0/14573087085901.jpg)