|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Підходить для екранів | 15.6" |
| Відділення під ноутбук, мм | 285 х 390 х 40 |
| Зовнішні розміри, мм | 415х320х50 мм |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Особливості | - Посилені стінки, на блискавці, для ноутбука |
| Тип | Сумка |
| Тип товару | сумка |
| Гарантія | 3 міс. |
| Вага | 0.31 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Призначення | класичні |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097)
Немає в наявності
Код товару: 400971
497 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/524x390l80mc0/94227987280892.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/32380962501208.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/78298890119433.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/60598537443180.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/15004263555383.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/35541752681823.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/50284312809675.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/33900163320970.jpg)
![Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971] Сумка для ноутбука 15.6'' Defender Shiny чорна (26097) [400971]](/content/images/15/390x390l80mc0/20387110766575.jpg)