|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | Ріпстоп (нейлон) |
| Внутрішні розміри, мм | 390 x 270 x 30 |
| Зовнішні розміри, мм | 405 x 280 x 35 |
| Місткість ноутбука, дюймів | 15.6" |
| Тип | сумка |
| Тип товару | сумка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0.4 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Вологозахист | Ні |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
| Зовнішні кармани | Так |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Можливість кріплення до багажної сумки | Ні |
| Призначення | класичні. підвищений захист |
| Регульований знімний плечовий ремінь | Так |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129)
Немає в наявності
Код товару: 612867
459 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сумка для ноутбука Grand-X SB-129 виготовлена з сучасного і високотехнологічного матеріалу Ripstop, який застосовується в обмундируванні армії США, парашутному та вітрильному спорті, спецодязі та сучасному туристичному спорядженні. В основі матеріалу - комбіноване плетіння, в структурі якого використана зміцнена нитку. Даний матеріал має підвищені водостійкість і міцність на розрив, залишаючись при цьому легким.
Ударо-поглинаючі вставки захищають ноутбук від ударів, а ручки з неопрена додають комфорт в експлуатації.
Сумка підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю 15,6 "і нижче. Крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Ремінь на плече відстібається. Дана модель легша, ніж більшість аналогів, і при цьому більш зносостійка і добре захищає ноутбук.
Ударо-поглинаючі вставки захищають ноутбук від ударів, а ручки з неопрена додають комфорт в експлуатації.
Сумка підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю 15,6 "і нижче. Крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Ремінь на плече відстібається. Дана модель легша, ніж більшість аналогів, і при цьому більш зносостійка і добре захищає ноутбук.
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/400x390l80mc0/64660087700168.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/585x390l80mc0/29974130686997.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/390x390l80mc0/87035297665103.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/390x390l80mc0/45311140468558.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/390x390l80mc0/91154843302978.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/390x390l80mc0/48594688796079.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/390x390l80mc0/47397030772836.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/390x390l80mc0/21775313737002.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867] Сумка для ноутбука Grand-X 15.6" Black Ripstop Nylon (SB-129) [612867]](/content/images/36/390x390l80mc0/44546280607686.jpg)