|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Матеріал | Поліамід/Поліуретан |
| Внутрішні розміри, мм | 430 x 280 x 35 |
| Зовнішні розміри, мм | 450 x 290 x 40 |
| Місткість ноутбука, дюймів | 17.4" |
| Тип товару | сумка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 0.41 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Призначення | класичні |
| Спосіб закриття | блискавка |
Новий відгук або коментар
Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179)
Немає в наявності
Код товару: 618974
499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сумка для ноутбука Grand-X SB-179 виготовлена ??з сучасного і високотехнологічного матеріалу Ripstop, який застосовується в обмундируванні армії США, парашутному та вітрильному спорті, спецодязі та сучасному туристичному спорядженні. В основі матеріалу - комбіноване плетіння, в структурі якого використана зміцнена нитку. Даний матеріал має підвищені водостійкість і міцність на розрив, залишаючись при цьому легким.
Ударо-поглинаючі вставки захищають ноутбук від ударів, а ручки з неопрена додають комфорт в експлуатації.
Сумка підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю 17.4 "і нижче. Крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Ремінь на плече відстібається. Дана модель легша, ніж більшість аналогів, і при цьому більш зносостійка і добре захищає ноутбук
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/74689736710682.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/29470138537136.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/53965292632848.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/53776899465013.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/74954870057250.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/585x390l80mc0/17334589219297.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/48800559450642.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/50957160230647.jpg)
![Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974] Сумка для ноутбука Grand-X 17.4" Black Ripstop Nylon (SB-179) [618974]](/content/images/37/390x390l80mc0/11304559119167.jpg)