|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−37%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Додатково. Комплект поставки | Перемикач |
|---|---|
| Основне. Індикатори | Живлення |
| Основне. Порти | USB Type-C, HDMI, Mini DP, VGA, mini-jack 3.5 мм |
| Основне. Тип | Перемикач |
| Основне. Тип комутатора | - |
| Основне. Форм-фактор | настільний |
| Фізичні. Габарити, мм | 156х79.5х 24 |
| Фізичні. Живлення | 100–240 |
| Фізичні. Матеріал корпуса | метал |
| Фізичні. Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Фізичні. Температура зберігання | від -20°C до 80°C |
Новий відгук або коментар
Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850)
Немає в наявності
Код товару: 105067
12 338 грн
19 565 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Перемикач C2G HDMI на USB-C HDMI Mini DP VGA CG81850. Перемикач перехідника HDMI, USB-C, Mini DisplayPort і VGA HDMI був розроблений для підключення в додатках, де проектор або дисплей мають тільки вхід HDMI. Цей перемикач перетворювача усуває потребу в додаткових адаптерах і дозволяє проектору або дисплею залишатися на одному вході для всіх підключених пристроїв. Завдяки одному виходу HDMI та автоматичному перемиканню немає потреби перемикатися між кількома входами на дисплеї.
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/780x390l80mc0/67162783393008.jpg)
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/741x390l80mc0/87303622090422.jpg)
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/867x390l80mc0/86506324310646.jpg)
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/580x390l80mc0/82809963083918.jpg)
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/780x390l80mc0/75582021869278.jpg)
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/808x390l80mc0/88641540186266.jpg)
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/848x310l80mc0/88988343635754.jpg)
![Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067] Світч C2G HDMI > USB-C HDMI Mini Display Port VGA (CG81850) [105067]](/content/images/32/834x287l80mc0/84076429357641.jpg)