|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−28%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Ні |
|---|---|
| Socket 1151 | Ні |
| Socket 1155 | Ні |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Ні |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1500 г |
| Вага без упаковки, кг | 1.49 |
| Вага в упаковці, кг | 2.09 |
| Вага упаковки, кг | 8.35 |
| Висота системи охолодження | 120 мм |
| Висота упаковки, см | 31.00 |
| Гарантія | 72 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Живлення від материнської плати | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 230 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Наявність підсвітки | Так |
| Повітряний потік | 48.8 CFM |
| Повітряний потік, фут³/хв | 82.91 |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin (вентилятор) |
| Розмір вентилятора | 120 мм. 120 x 120 x 25 |
| Розмір радіатора | 277 х 120 х 38 мм |
| Розміри | 277 х 120 х 38 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму, дБ | 25.00 |
| Сокет | SAM5 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип охолодження | Рідинний |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.85 мм H2O |
| Швидкість вентилятора | 200—2000 об/хв |
| Ширина упаковки, см | 32.00 |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A)
Немає в наявності
Код товару: 616831
4 015 грн
5 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Liquid Freezer III готовий до негайного використання завдяки встановленим вентиляторам радіатора в push-конфігурації. Кабелі вентиляторів вбудовані в оболонку шлангів, тому до материнської плати потрібно підключити лише один кабель. З MX-6 термокомпозитом, включеним у постачання, у вас є все необхідне для швидкої та простої установки.
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/67488681437978.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/93930630731891.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/72233941533327.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/54391005448691.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/78121792814616.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/88571986085655.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/69222393037355.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/81272017256660.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/41727492947053.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/58244913257440.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/25925528045848.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/66443057563583.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/61519796929616.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/86528116236069.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/90443590726031.jpg)
![Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831] Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 ARGB White (ACFRE00150A) [616831]](/content/images/16/390x390l80mc0/61619435519145.jpg)