|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 183.5 г |
|---|---|
| Вага без упаковки, кг | 0.18 |
| Вага в упаковці, кг | 0.22 |
| Гарантія | 72 міс. |
| Для процесорів | INTEL |
| Живлення від материнської плати | 4-pin |
| Загальна висота, мм | 95.00 |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвічування | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 92 мм. 92 x 92 x 25 мм |
| Розміри | 95 x 95 x 53.5 мм |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 24.4 dB |
| Сокет | 1700 |
| Споживаний струм | 0.18 А |
| Тип охолодження | активна (кулер) |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Швидкість вентилятора | 300 - 3000 rpm |
Новий відгук або коментар
Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A)
Немає в наявності
Код товару: 502716
429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Alpine 17 LP
Air
LGA1700
Швидкість вентилятора 300 - 3000 rpm
Розмір 95x95x53.5mm
Weight 0.183 кг
Air
LGA1700
Швидкість вентилятора 300 - 3000 rpm
Розмір 95x95x53.5mm
Weight 0.183 кг
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/47646023883707.jpg)
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/73680434392547.jpg)
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/47280899554969.jpg)
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/24404496019235.jpg)
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/33201391332504.jpg)
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/11832194136375.jpg)
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/53473542319543.jpg)
![Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716] Система охолодження для комп’ютерного процесора S1700 ARCTIC (ACALP00042A) [502716]](/content/images/46/390x390l80mc0/30145825846327.jpg)