|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Висота системи охолодження | 30 мм |
| Гарантія | 72 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200.00 |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Обслуговування СРО | Ні |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розмір водоблоку | 89 х 89 х 68.3 мм |
| Розмір радіатора | 399.5 х 120 х 30 мм |
| Розміри | 399.5 х 120 х 30 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 36.45 dB |
| Рівень шуму, дБ | 36.45 |
| Сокет | INTEL 1700 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | немає даннх |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 3.88 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0)
Немає в наявності
Код товару: 608916
13 839 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найновіший насос Asetek 8-го покоління оснащений 3-фазним двигуном, який забезпечує максимальну ефективність охолодження з більшим потоком і меншим імпедансом Ексклюзивна ASUS Anime Matrix — це міні-світлодіодна матриця, яка може відображати ексклюзивний аніме-контент ROG, статистику основної системи та налаштовану анімацію. Преміальні вентилятори ROG ARGB забезпечують високий потік повітря та оптимізований рівень шуму. Алюмінієві компоненти та вакуумне покриття забезпечують високу довговічність і флагманську естетику. Серія ROG Ryuo розроблена таким чином, щоб доповнити материнські плати ROG в основі високоякісної збірки.
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/519x390l80mc0/56961569746423.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/755x390l80mc0/44781519662206.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/763x390l80mc0/98141524955623.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/481x390l80mc0/48547450300863.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/466x390l80mc0/34730671450296.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/433x390l80mc0/75927246636897.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/388x390l80mc0/15220359314322.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/424x390l80mc0/70387584764053.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916] Система водяного охолодження Asus ROG Ryuo III 360 ARGB White Edition (90RC00I2-M0UAY0) [608916]](/content/images/3/390x390l80mc0/63025289576996.jpg)