|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Так |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Так |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Так |
| Socket AM3+ | Так |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Так |
| Socket FM2 | Так |
| Socket FM2+ | Так |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1800.00 |
| Максимальний TDP | 550 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 72.2 CFM |
| Підсвічування | RGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розмір радіатора | 394 х 120 х 27 мм |
| Розміри | 394 х 120 х 27 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 26.8 dB |
| Рівень шуму, дБ | 26.80 |
| Сокет | 2066 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.62 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72)
Немає в наявності
Код товару: 608913
4 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високопродуктивна система рідинного охолодження зі стильним світлодіодним підсвічуванням Infinity Mirror. Оснащена трьома 12 см вентиляторами з адресованим RGB-підсвічуванням. Завдяки сумісності з адресованим RGB-підсвічуванням його можна підключати безпосередньо до материнських плат і вентиляторів з адресованим RGB-підсвічуванням. RGB-підсвічування з дзеркалом створює ефект "нескінченності" Доступ до 16,8 млн кольорів із сумісних системних плат з адресованим RGB-підсвічуванням Оснащена трьома 12 см вентиляторами з адресованим RGB-підсвічуванням Водоблок із чистої міді з мікроканалами Збалансована крильчатка та високоякісні підшипники забезпечують безшумну роботу. Ребра низької щільності на кожен дюйм радіатора (LFPI) покращують циркуляцію повітря Трубки з високоякісним тефлоновим покриттям забезпечує наднизьку втрату води
![Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913] Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913]](/content/images/38/381x390l80mc0/64117777085636.jpg)
![Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913] Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913]](/content/images/38/375x390l80mc0/54142304004661.jpg)
![Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913] Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913]](/content/images/38/373x390l80mc0/38929783477616.jpg)
![Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913] Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913]](/content/images/38/726x390l80mc0/94835593605012.jpg)
![Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913] Система водяного охолодження AeroCool Mirage L360 WH (ACLA-MR36127.72) [608913]](/content/images/38/390x390l80mc0/43468024957916.jpg)