|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Так |
| Socket TRX4 | Ні |
| Висота системи охолодження | 30 мм |
| Гарантія | 72 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200.00 |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Обслуговування СРО | Ні |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розмір водоблоку | 89 x 91 x 101 мм |
| Розмір радіатора | 279.5 x 120 x 30 мм |
| Розміри | 279.5 x 120 x 30 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 36.45 dB |
| Рівень шуму, дБ | 36.45 |
| Сокет | 1700 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 3.88 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0)
Немає в наявності
Код товару: 611877
13 909 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
З Ryujin III будьте крутіші, ніж круті. Великий 3,5-дюймовий РК-екран відображає статистику системи в реальному часі, анімовані GIF-файли або навіть ваші власні ілюстрації. Під ним знаходиться новий насос Asetek 8-го покоління в поєднанні з більшими трубками охолоджуючої рідини, які забезпечують охолодження новітніх процесорів Intel і AMD, а вбудований вентилятор Axial-tech допомагає контролювати температуру VRM материнської плати. А охолоджуюча рідина всередині протікає через радіатор більшої потужності, прикрашений двома вентиляторами ROG 120 мм ARGB, які використовують магніти, щоб зробити установку миттєвою.
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877] Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877]](/content/images/28/531x390l80mc0/29390506726169.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877] Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877]](/content/images/28/531x390l80mc0/55454809385318.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877] Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877]](/content/images/28/531x390l80mc0/54974438871805.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877] Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877]](/content/images/28/390x390l80mc0/74228229109728.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877] Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877]](/content/images/28/531x390l80mc0/91568595122188.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877] Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877]](/content/images/28/531x390l80mc0/48744199911950.jpg)
![Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877] Система водяного охолодження Asus ROG Ryujin III 240 ARGB (90RC00K1-M0UAY0) [611877]](/content/images/28/531x390l80mc0/65737633968076.jpg)