|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Гарантія | 72 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 67 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розмір водоблоку | 73 x 73 x 45 мм |
| Розміри | 397 х 120 х 27 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 29 dB |
| Рівень шуму, дБ | 29.00 |
| Сокет | 1156. AM4. AM5. 1150. 1151. 1155. 1200. 1700 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 3.0 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0)
Немає в наявності
Код товару: 608965
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія надійних рідинних охолоджувачів процесора TUF Gaming LC II ARGB забезпечує продуктивність і функції, необхідні для використання найкращих у звичайних ігрових збірках. Охолоджуюча рідина протікає через освітлену холодну пластину до посиленої трубки з муфтою, яка надходить до потужного радіатора, охолодженого двома 120-мм вентиляторами ARGB, які мають лопаті з канавками для оптимального повітряного потоку та зниження рівня шуму. У той же час елементи Aura Sync ARGB, що підсвічують вентилятори радіатора, і логотип TUF Gaming на кришці насоса гарантують Вам стиль.
![Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965] Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965]](/content/images/29/390x390l80mc0/69270177968127.jpg)
![Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965] Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965]](/content/images/29/390x390l80mc0/66512847578233.jpg)
![Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965] Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965]](/content/images/29/390x390l80mc0/21716687574826.jpg)
![Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965] Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965]](/content/images/29/390x390l80mc0/77587877937749.jpg)
![Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965] Система водяного охолодження Asus TUF Gaming LC II 360 ARGB (90RC00M1-M0UAY0) [608965]](/content/images/29/390x390l80mc0/55984492705476.jpg)