|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1632 г |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2100.00 |
| Максимальний TDP | 300 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Повітряний потік | 75.89 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin. 4-pin |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розміри | 402 х 120 х 27 |
| Рівень шуму | 31.6 dB |
| Рівень шуму, дБ | 31.60 |
| Сокет | 1156. AM4. AM5. 1150. 1151. 1155. 1200. 1700. 1851 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin, 4-pin |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2)
Немає в наявності
Код товару: 609143
3 979 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LE360 V2 базується на перевіреній лінійці LE від DeepCool з покращеною продуктивністю та оновленим дизайном. Матовий корпус насоса додає сучасного вигляду, що робить його чудовим вибором для початкового рівня охолодження. Він створює м’яке, розсіяне сяйво для елегантного візуального ефекту, що бездоганно поєднується з будь-якою конструкцією. Пластина з логотипом має мінімалістичний дизайн, який можна налаштувати або залишити порожнім відповідно до вашого особистого стилю. Серія LE V2 оснащена вдосконаленим водяним насосом, розробленим для ефективної та тихої роботи, який працює від 3-фазного, 6-слотового, 4-полюсного двигуна, що обертається до 3400 об/хв. Завдяки інтелектуальному ШІМ-регулюванню швидкості через 4-контактний кабель, користувачі тепер можуть легко регулювати швидкість насоса для подальшого зниження шуму, зберігаючи при цьому надійне охолодження. Вентилятори Hydro Bearing ARGB, що входять до комплекту, забезпечують надійне охолодження з яскравими світловими ефектами. Розроблені для довговічності та плавної роботи, ці вентилятори підтримують низький рівень шуму для щоденного використання. Рідинний охолоджувач LE V2 оснащений запатентованою технологією DeepCool Anti-Leak. Внутрішній клапан регулює тиск і продуває його, коли внутрішній тиск перевищує атмосферний, це призводить до збільшення терміну служби та зменшення ймовірності протікання.
![Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143] Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143]](/content/images/39/390x390l80mc0/28282735316969.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143] Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143]](/content/images/39/390x390l80mc0/17149751546617.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143] Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143]](/content/images/39/390x390l80mc0/88743042581856.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143] Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143]](/content/images/39/390x390l80mc0/82558542981390.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143] Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143]](/content/images/39/390x390l80mc0/45168180023519.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143] Система водяного охолодження DeepCool LE360 V2 (R-LE360-BKAMMC-G-2) [609143]](/content/images/39/390x390l80mc0/17038401534741.jpg)