|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 1659 г |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Гарантія | 60 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2250.00 |
| Максимальний TDP | 300 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Повітряний потік | 85.85 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розміри | 402 х 120 х 27 |
| Рівень шуму, дБ | 32.90 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin, 4-pin |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 614378
5 540 грн
5 709 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DeepCool LS720 SE - це рідинний кулер для ЦП "все в одному", який забезпечує надійне високопродуктивне охолодження на основі нової конструкції водяного насоса для оптимальних результатів. Колірна координація з рештою вашої системи з великою і яскравою кришкою ARGB infinity mirror на водоблоці ЦП і включеними вентиляторами ARGB.
![Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378] Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378]](/content/images/8/390x390l80mc0/37164296560702.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378] Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378]](/content/images/8/390x390l80mc0/75410037481066.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378] Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378]](/content/images/8/390x390l80mc0/18897753245373.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378] Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378]](/content/images/8/390x390l80mc0/70104915519088.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378] Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378]](/content/images/8/390x390l80mc0/89392609071246.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378] Система водяного охолодження DeepCool LS720 SE Black (R-LS720-BKAMMM-G-1) [614378]](/content/images/8/390x390l80mc0/52815836789898.jpg)