|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Ні |
| Socket 2011 | Так |
| Socket 2011-3 | Так |
| Socket 2066 | Так |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Так |
| Socket TRX4 | Так |
| Вага | 1856 г |
| Гарантія | 60 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 2250 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2250.00 |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 85.85 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розмір водоблоку | 94 х 80 х 68 мм |
| Розмір радіатора | 402 × 120 × 27 мм |
| Розміри | 402 х 120 х 27 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 32.9 dB |
| Рівень шуму, дБ | 32.90 |
| Сокет | 2066 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 3.27 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 608919
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високопродуктивний рідинний процесорний кулер DeepCool LT720 WH забезпечує потужне розсіювання тепла завдяки 360-міліметровому радіатору, трьом точно налаштованим вентиляторам FK120 і багатовимірній нескінченній дзеркальній верхній кришкі, представленій у чистому повністю білому дизайні.
![Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919] Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919]](/content/images/43/384x390l80mc0/66163786125919.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919] Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919]](/content/images/43/800x336l80mc0/86341343405117.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919] Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919]](/content/images/43/351x390l80mc0/58268069475481.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919] Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919]](/content/images/43/459x390l80mc0/99056940103228.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919] Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919]](/content/images/43/486x390l80mc0/87098819696157.jpg)
![Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919] Система водяного охолодження DeepCool LT720 WH (R-LT720-WHAMNF-G-1) [608919]](/content/images/43/390x390l80mc0/48204635164805.jpg)