|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Так |
|---|---|
| Socket 1151 | Так |
| Socket 1155 | Так |
| Socket 1156 | Так |
| Socket 1200 | Так |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Так |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Так |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Колір | Чорний |
| Кількість вентиляторів, шт. | 2 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 300 W |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Повітряний потік | 78 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 27. 120 мм |
| Розміри | 276 х 120 х 27 |
| Рівень шуму, дБ | 29.90 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240)
Немає в наявності
Код товару: 608952
5 561 грн
5 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компанія ID-COOLING випустила серію систем рідинного охолодження "все в одному" з 2,1-дюймовим РК-дисплеєм, доступним як у чорному, так і білому виконанні з 240 мм радіатором, і з 360 мм, під назвою SL series (скорочення від SPACE LCD). Сердечник насоса з ШІМ, може обертатися з частотою від 0 до 2500, серія SL може забезпечити кращий потік води, ніж попередні покоління, і за потреби підтримувати тихішу роботу. Крім того, ефективність охолодження гарантує нещодавно розроблений вентилятор із ШІМ розмірами 120x120x27 мм, що працює від 500 до 2000 об/хв, 78 кубічних футів на хвилину, 2,68 мм водяного стовпа, 29,9 дБ (А). Гідродинамічний підшипник використовується для забезпечення безшумної роботи і довговічності. Затискачі для трубок включені в комплект для створення акуратного зовнішнього вигляду. Довжина трубок становить 400 мм для версії 240 мм і 465 мм для версії 360 мм. За допомогою простого у використанні програмного забезпечення користувачі можуть завантажувати свої власні файли GIF або MP4 для відображення на 2,1-дюймовому РК-дисплеї з роздільною здатністю 480x480 пікселів, підсвічуванням 600 кд/м2 і 24-бітовим 16,7 мільйонами кольорів.
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/95446026318263.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/57340655251891.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/36052702120227.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/71974294992473.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/56935518868670.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/24521457897901.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/390x390l80mc0/58221723277417.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/20424934037461.jpg)
![Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952] Система водяного охолодження ID-Cooling Space LCD (SL240) [608952]](/content/images/18/488x390l80mc0/50560222766185.jpg)