|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Socket 1150 | Ні |
|---|---|
| Socket 1151 | Ні |
| Socket 1155 | Ні |
| Socket 1156 | Ні |
| Socket 1200 | Ні |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Так |
| Socket 1851 | Так |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Ні |
| Socket AM2+ | Ні |
| Socket AM3 | Ні |
| Socket AM3+ | Ні |
| Socket AM4 | Так |
| Socket AM5 | Так |
| Socket FM1 | Ні |
| Socket FM2 | Ні |
| Socket FM2+ | Ні |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Гарантія | 36 міс. |
| Для процесорів | AMD/Intel |
| Довжина патрубків | 390 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість вентиляторів, шт. | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 3800 об/хв |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000.00 |
| Максимальний TDP | 360 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 62.6 CFM |
| Підсвічування | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25. 120 мм |
| Розмір радіатора | 394 x 119.6 x 27.2 мм |
| Розміри | 394 х 119.6 х 27 |
| Ручне регулювання обертів | Так |
| Рівень шуму | 33 dB |
| Рівень шуму, дБ | 31.10 |
| Сокет | 1851 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип підшипника вентилятора | ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing, Z-Axis Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 2.36 мм H2O |
Новий відгук або коментар
Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid A13 360 WH)
Немає в наявності
Код товару: 609060
4 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мінімалістичний дизайн: втілює філософію простоти з чистими лініями, що втілюють суть принципу «менше означає більше». Конструкція CycloBlade: фокусує повітряний потік та знижує шум. У конструкції вентилятора використовуються підшипники Rifle, які ефективно знижують шум вентилятора та збільшують термін служби. ARGB GEN2: Налаштуйте ідеальні світлові ефекти для себе за допомогою MSI CENTER. Трубки EPDM: міцні та ефективні для запобігання випаровуванню охолоджуючої рідини. Попередньо встановлені вентилятори: економлять час геймерів на установку та покращують процес складання. Проста установка: попередньо встановлений кронштейн Intel (1700/1851)
![Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid A13 360 WH) [609060] Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid A13 360 WH) [609060]](/content/images/8/609x390l80mc0/76320247601906.jpg)
![Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid A13 360 WH) [609060] Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid A13 360 WH) [609060]](/content/images/8/609x390l80mc0/41488407429217.jpg)
![Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid A13 360 WH) [609060] Система водяного охолодження MSI (MAG CoreLiquid A13 360 WH) [609060]](/content/images/8/390x390l80mc0/45255784043739.jpg)