|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| VPN. L2TP VPN | L2TP клієнт |
| VPN. PPTP VPN | PPTP client, Server PPTP |
| VPN. Безпека VPN | Клієнт/сервер PPTP/L2TP, VPN Client OVPN, VPN Server OVPN |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 9 |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax, a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротова мережа. Стандарти | WiFi 6 (802.11ax) |
| Вага | 0.88 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | OFDMA, Port Forwarding, Beamforming |
| Додатково. QoS | є |
| Додатково. Функції безпеки | Фільтрація MAC адрес, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, Гостьовий доступ з обмеженням за часом, Батьківський контроль, WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPS, UTF-8 SSID, Гостьова мережа |
| Дротова мережа. Відповідність мережевим стандартам | IPv4, IPv6 |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Підтримка транспортних протоколів | IPv6 |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | L2TP, PPTP, QoS, IPsec, RTSP, SIP, H.323, PPPoE relay |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 9 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Flash пам'ять | 256 МБ |
| Основні. RAM пам'ять | 4 ГБ |
| Основні. Інтерфейс | 3 x Gigabit LAN ports, USB 3.2 Gen 1 x 1, 2.5G Ethernet порт |
| Основні. Підтримка операційних систем | Windows 7, Windows 10, Windows 8, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8 |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Особливості | Підтримка IPTV, Підтримка технології Beamforming, Підтримка хмарної платформи AiCloud, Мобільний додаток, інформаційний захист AiProtection, Port Forwarding, MU-MIMO, Airtime Fairness, Time Machine, З підтримкою технології AiMesh, Кнопка RESET, AiProtection Pro, ASUS Router APP, IPv6, DHCP - сервер, DNS, AiDisk, Adaptive QoS, Traditional QoS, Parental Control, Traffic Monitor, Router Security Assessment, Malicious site blocking, Two-Way IPS, Infected Device Prevention and Blocking, Кнопка Power Switch, OpenNAT (ігровий профіль), WOL, L2TP, PPTP, Game Boost / Acceleration, IGMP Snooping, Game Radar, WTFast, RADIUS, Support Alexa skill |
| Площа покриття | 400+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с | 10000.00 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 172.3 х 78.1 х 176.75 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX10000 |
| Схема MIMO | є |
| Тип антени | вбудована |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вага, г | 880.00 |
| Фізичні. Вихідне живлення | 19 В / 2.37 (А) (макс. струм), 19.5 В / 2.31 (A) |
| Фізичні. Вхідне живлення | 19 В |
| Фізичні. Габарити, мм | 172.3x78.1x176.75 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 50-90% |
| Фізичні. Допустима вологість при зберіганні | 20-90% |
| Фізичні. Температура зберігання | 0...+70°C |
| Фізичні. Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек + 4804 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40)
Немає в наявності
Код товару: 609554
18 239 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте ідеальне універсальне рішення WiFi з останньою версією серії Rapture. ROG Rapture GT6 — це перша тридіапазонна сітчаста система WiFi ROG, створена для того, щоб забезпечити неймовірний досвід завдяки новітнім мережевим технологіям. Ця ігрова мережева система Wi-Fi нового покоління стане вашим високотехнологічним компаньйоном у вашій подорожі Інтернетом. Ігрова mesh-система Створіть якісну мережу Wi-Fi для онлайн-ігор без затримок за допомогою нового універсального рішення серії Rapture. ROG Rapture GT6 – це перша тридіапазонна mesh-система Wi-Fi від бренду ROG, що надає неймовірні можливості для ігор завдяки новітнім мережевим технологіям. Ця mesh-система нового покоління є надійною основою для побудови швидкісної мережі будь-якого розміру. Оберіть свій стиль ROG Rapture GT6 розроблений у дусі інновацій і черпає натхнення в естетиці ROG. Пристрій має характерні шестикутні елементи дизайну та випускається в двох кольорах – чорному та місячно-білому. Чорна версія з матовим покриттям і плавними кутами створює футуристичний вигляд. Водночас білий варіант створює відчуття мінімалізму. В обох версіях виділяється відомий слоган ROG: For Those Who Dare (Для тих, хто готовий діяти). Більше пропускна здатність, більше пристроїв одночасно Шукаєте маршрутизатор Wi-Fi 6? Це окремий клас пристроїв, що відзначаються надзвичайною швидкістю та збільшеною зоною покриття. Завдяки поєднанні технологій OFDMA та MU-MIMO стандарт Wi-Fi 6 забезпечує збільшену до 4 разів пропускну здатність мережі та у 2,7 раза вищу швидкість з’єднання в порівнянні зі стандартом Wi-Fi 5. Він також підтримує канали 160 МГц для забезпечення мультигігабітних швидкостей із низькою затримкою, збільшення пропускної здатності та усунення проблеми перевантажених радіоканалів.
![Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554] Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554]](/content/images/31/531x390l80mc0/16146684826053.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554] Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554]](/content/images/31/366x390l80mc0/81978005704411.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554] Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554]](/content/images/31/390x390l80mc0/56510200148973.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554] Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554]](/content/images/31/368x390l80mc0/37732629744591.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554] Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554]](/content/images/31/531x390l80mc0/98064846955068.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554] Wi-Fi Mesh-система Asus ROG Rapture GT6 2pk White (90IG07F0-MU9A40) [609554]](/content/images/31/531x390l80mc0/81708747211604.jpg)