|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 2 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b, g, n, ac, a, ax |
| Бездротова мережа. Стандарти | IPv4, IPv6 |
| Вага | 0.307 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | гостьова мережа |
| Додатково. QoS | є |
| Додатково. Функції безпеки | Фільтр MAC адрес, підтримка WPS, Батьківський контроль, WPA, Блокування шкідливих сайтів, AiProtection Classic, WPA/WPA2-Enterprise, Запобігання та блокування заражених пристроїв, DMZ-зона |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | NAT, IPv4, IPv6, L2TP, PPTP, DHCP, PPPoE, TCP, MPPE |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор х2, блок живлення х2, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Мережеве управління. Підтримка VPN | Так |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Інтерфейс | RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 1, RJ45 for Gigabits BaseT for WAN/LAN x 1 |
| Особливості | MU-MIMO, З підтримкою технології AiMesh, Кнопка WPS, ASUS Router APP, LED-індикація, Support Alexa skill, Power x 1 |
| Площа покриття | 300+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с | 3000.00 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 90 х 90 х 85 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Схема MIMO | є |
| Тип антени | внутрішня |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вихідне живлення | 12 В / 1.5 А (макс.) |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40)
Немає в наявності
Код товару: 609552
10 429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інтелектуальні технології для «розумного» будинку. Система ZenWiFi XD5 ідеально підходить для сучасного високотехнологічного будинку як за дизайном, так і за функціональністю. Економія місця та естетичний дизайн. Пристрої системи мають монтажні отвори та оснащені комплектом гвинтів для монтажу. Повісьте їх на стіну або розмістіть будь-де. Технологія AiMesh. Система ZenWiFi працює на базі ексклюзивної технології AiMesh, яка дозволяє налаштувати mesh-мережа Wi-Fi легко і швидко, водночас пропонуючи досвідченим користувачам повний контроль усіх її параметрів.
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552]](/content/images/50/390x390l80mc0/94148767913963.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552]](/content/images/50/422x390l80mc0/37817980420079.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552]](/content/images/50/390x390l80mc0/94436091657770.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552]](/content/images/50/584x390l80mc0/65814200395396.jpg)
![Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552] Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi XD5 2pk White (90IG0750-MO3B40) [609552]](/content/images/50/390x390l80mc0/21811650772532.jpg)