|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 2 |
| USB | Ні |
| VPN. L2TP VPN | L2TP клієнт |
| VPN. PPTP VPN | PPTP VPN сервер, PPTP client |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Так |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
| Бездротова мережа. Захист інформації | фільтри URL-адрес / ключових слів / мережевих служб, брандмауер |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | ax/ac/n/g/b/a |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 0.307 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково | Підтримка функцій Alexa |
| Додатково. QoS | є |
| Додатково. Живлення | 12 В/1,5 А, AC Input : 110V~240V(50~60Hz) |
| Додатково. Функції безпеки | WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, підтримка WPS, Батьківський контроль, WPA, WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, Блокування шкідливих сайтів, AiProtection Classic, UTF-8 SSID, Ізоляція заражених пристроїв |
| Дротова мережа. Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE, Static IP, Automatic IP, PPTP, L2TP |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Дротова мережа. Підтримувані протоколи | IPv4, IPv6, L2TP, PPTP, Dynamic DNS (DDNS), DHCP Server, PPPoE, L2TP VPN, IPsec |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор х3, блок живлення х3, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 2 шт |
| Мережеве управління. Віддалене управління | IPSec server |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Основні. Індикатори | світлодіодні індикатори |
| Основні. Інтерфейс | 1 × 10/100/1000 Mbit/s Ethernet , RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 1 |
| Основні. Тип модему | зовнішній |
| Особливості | Підтримка IPTV, Фільтри URL-адрес/ключових слів/мережевих служб, Диспетчер трафіку, Кнопка WPS, DMZ, DHCP - сервер, PPTP VPN сервер, PPTP клієнт, L2TP клієнт, IPSec server, Traditional QoS, кнопка скидання налаштувань, WOL, Підтримка DDNS, ASUSWRT, NAT Pass-Through, IGMP Snooping, Брандмауер |
| Площа покриття | 400+ кв.м |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с | 2402.00 |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 90 х 90 х 85 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Новий відгук або коментар
Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20)
Немає в наявності
Код товару: 614410
15 259 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Інтелектуальні технології для «розумного» будинку. Система ZenWiFi XD5 ідеально підходить для сучасного високотехнологічного будинку як за дизайном, так і за функціональністю. Економія місця та естетичний дизайн. Пристрої системи мають монтажні отвори та оснащені комплектом гвинтів для монтажу. Повісьте їх на стіну або розмістіть будь-де. Технологія AiMesh. Система ZenWiFi працює на базі ексклюзивної технології AiMesh, яка дозволяє налаштувати mesh-мережа Wi-Fi легко і швидко, водночас пропонуючи досвідченим користувачам повний контроль усіх її параметрів.
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/89801776106629.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/26437888397217.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/33330852692295.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/60913276744540.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/22146276698998.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/534x390l80mc0/87691692068653.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/82037923872264.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/72243811273930.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/75373099380774.jpg)
![Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410] Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi XD5 3pk White (90IG0750-MO3B20) [614410]](/content/images/38/390x390l80mc0/67532445646062.jpg)