|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | LED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 32" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Android 11 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | IPQ 2.0 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 700.00 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | 2хHDMI, USB, LAN, CI, mini Jack |
| Входи | USB, LAN, HDMI |
| Виходи | Вихід на навушники |
| Тип HDMI | HDMI 1.4 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 шт |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Постійна пам'ять, Гб | 3 |
| Формати відео | AV1, AVI, H.264, H.265, MKV, MP4, MPG, TS, VP9, WEBM, WMV |
| Формати аудіо | MP3, WMA |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 10.00 |
| Потужність колонок | 2 х 5 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Digital |
| Декодер Dolby Digital | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Google Play Store, Google Home, Netflix, TCL Home, Alexa Smart Home, Amazon Prime |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Комплектація | телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація |
| Особливості | Таймер сну, Миттєве ввімкнення, Автоматичне вимкнення, Керування зі смартфона/планшета, Chromecast & T-cast |
| Напруга мережі живлення | 220-240 В |
| Частота мережі живлення | 50 Гц |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 100x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 716х467х180 мм |
| Габарити без підставки, мм | 716х424х77 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.4 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Відстань між ніжками | 684 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 45 Вт |
| Модель пульту | RC802NU1 |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, PNG, BMP, HEIF |
Новий відгук або коментар
Телевiзор TCL (32L5A)
Немає в наявності
Код товару: 612457
7 199 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Більше екрана, менше обмежень Металевий дизайн без рамки забезпечує повноекранний перегляд та ширшу видимість. Просто відчуйте себе серед усіх подій. Кожна деталь з HDR 10 Широкий динамічний діапазон (HDR) забезпечує чудові враження від яскравої яскравості, виняткової деталізації тіней і яскравих кольорів. Сядьте спокійно і насолоджуйтесь неймовірною деталізацією зображення, як і задумали творці фільму. Плавніше, розумніше Завдяки зрозумілому інтерфейсу Android TV дозволяє з легкістю переглядати понад 400000 фільмів та шоу, а також транслювати фото, відео та музику зі своїх смарт-пристроїв на екран. Відчуйте чудовий звук завдяки новітнім потужним динамікам Вбудований декодер Dolby забезпечує незабутній перегляд із чистим, глибоким та вражаючим звуком. Нові потужні динаміки забезпечують повніше занурення у повітря. Різноманітні та швидкі підключення L5A дозволяє підключатися до інших смарт-пристроїв за допомогою різних засобів зв’язку та легко демонструвати різноманітний контент. Підтримка на великому екрані Використовуйте голос для пошуку фільмів, потокової передачі програм, відтворення музики та керування телевізором. Запитуйте у Google про погоду, спортивні результати та багато іншого та отримуйте відповіді прямо на екрані.
![Телевiзор TCL (32L5A) [612457] Телевiзор TCL (32L5A) [612457]](/content/images/47/390x390l80mc0/14106225209070.jpg)
![Телевiзор TCL (32L5A) [612457] Телевiзор TCL (32L5A) [612457]](/content/images/47/596x390l80mc0/33384039695191.jpg)
![Телевiзор TCL (32L5A) [612457] Телевiзор TCL (32L5A) [612457]](/content/images/47/870x163l80mc0/29701976375034.jpg)
![Телевiзор TCL (32L5A) [612457] Телевiзор TCL (32L5A) [612457]](/content/images/47/440x390l80mc0/63018152500951.jpg)