|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | NanoCell |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 43" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Вигнутий екран | Ні |
| Процесор | α5 AI 4K Gen7 |
| Технологія матриці | LED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 24 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | α5 AI 4K Gen7 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2, DVB-T |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, Simplink (HDMI CEC), eARC (HDMI 2) |
| Виходи | Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 3 |
| HDMI, шт. | 3 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth, Miracast |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Функції управління | Керування голосом, Керування зі смартфонів |
| Камера | Ні |
| Особливості | Підтримка HDR10, Підтримка HLG, LG ThinQ, Upscaling, HGIG Mode, ALLM (режим автоматичної низької затримки) |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 967 x 620 x 200 |
| Габарити без підставки, мм | 967 x 564 x 57.7 |
| Вага без підставки, кг | 9.2 |
| Вага з підставкою, кг | 9.3 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (43NANO81T6A)
Немає в наявності
Код товару: 200429
16 829 грн
16 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG 43NANO81T6A
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/595x390l80mc0/16921735371708.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/566x115l80mc0/79396507166931.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/527x390l80mc0/56379941472750.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/516x390l80mc0/42179857694102.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/515x390l80mc0/54387899391769.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/611x390l80mc0/76054033958556.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/594x390l80mc0/82322411365653.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/369x390l80mc0/92676241540134.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/166x390l80mc0/73044411962335.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/120x390l80mc0/40843673822075.png)
![LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429] LED-телевізор LG (43NANO81T6A) [200429]](/content/images/3/613x390l80mc0/26923781581274.png)