|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | QLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 43" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Технологія матриці | QLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | Quantum Processor Lite 4K |
| Енергоспоживання стандартне | 66.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Клас енергоефективності | A |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | USB, LAN, HDMI |
| Кількість HDMI | 3 |
| Кількість USB | 2 шт |
| Бездротове підключення | Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Потужність колонок | 20 Вт |
| Технології обробки звуку | Q-Symphony |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Особливості | HDR 10+, AirPlay, SmartThings, Технологія Anynet +, Supreme UHD Dimming, Upscaling, HGIG Mode, Quantum HDR, Bixby, Motion Xcelerator, Dual LED, Multi View, Super Ultra Wide Game View/Game bar, AirSlim, OTS Lite, ALLM (режим автоматичної низької затримки) |
| Колір | Сірий |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 965.5x598.1x181 мм |
| Габарити без підставки, мм | 965.5х559.4х5.7 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 678 x 181 |
| Вага без підставки, кг | 8.4 кг |
| Вага з підставкою, кг | 8.6 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 66 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE43Q60DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609211
20 932 грн
20 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам. Мільярд відтінків кольорів завдяки квантовим точкам Технологія Quantum Dot перетворює світло на чудові кольори, які зберігаються на будь-якому рівні яскравості, щоб отримати найкраще зображення. Технологія Quantum HDR Більш широкий діапазон контрастності у кінематографічному масштабі Насолоджуйтесь кожним зображенням із яскравими деталями. Динамічне відображення тонів HDR10+ створює глибші відтінки чорного та яскраві сяючі зображення. Дизайн Airslim Витончений та елегантний, як ніколи раніше Тонкий дизайн телевізора буде гармонійно виглядати на стіні, як ніколи до цього. Smart Hub Відкрийте для себе улюблений контент в одному місці Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук та більше часу на фільми, ігри та шоу, які вам подобаються. SmartThings Ваш найкращий помічник вдома Розслабтеся та дозвольте SmartThings легко підключатися, контролювати всі ваші розумні пристрої та керувати ними, щоб інтуїтивно керувати вашим будинком через вбудований хаб. Процесор Quantum Processor Lite 4K Розумніший і швидший процесор 4K Потужний процесор, який оптимізує звук відповідно до умов перегляду. Підвищення якості до 4K гарантує дозвіл 4K для улюбленого контенту. Технологія подвійного підсвічування Dual LED Тепле та холодне світлодіодне підсвічування забезпечує покращений контраст Інноваційна технологія підсвічування забезпечує більш яскравий контраст шляхом оптимізації колірного тону підсвічування відповідно до типу контенту, що переглядається. Технологія об’ємного звуку Lite (OTS Lite) Віртуальний звук, що відстежує дію Об’ємний 3D-звук із віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення у подію. Технологія Q-Symphony Гармонійне поєднання телевізора та саундбару Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання. Поліпшена плавність рухів із Motion Xcelerator Плавний рух для чіткого зображення Відчуйте чітке зображення та продуктивність Motion Xcelerator, який автоматично оцінює та компенсує кадри джерела вмісту. NFT-Всесвіт Оцініть свої улюблені NFT на великому екрані У вашому телевізорі інтегрована перша в світі платформа агрегації NFT. Шукайте та купуйте з легкістю, насолоджуючись якісним переглядом будинку.