|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | LED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 50" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Оперативна пам'ять | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Технологія матриці | LED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 24 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | α5 AI Processor 4K |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | HDMI, 2хUSB, LAN |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, Simplink (HDMI CEC) |
| Виходи | Оптичний, Аудіовихід |
| Кількість HDMI | 3 |
| Кількість USB | 2 шт |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Формати аудіо | AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Потужність колонок | 2 х 20 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Digital |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Комплектація | пульт Magic Remote (MR24), шнур живлення, 2 батареї, ніжки, гарантійний талон, інструкція |
| Особливості | Підтримка HDR10, Підтримка HLG, Підтримка HEVC, Автоматичне калібрування, VP9, LG ThinQ, Upscaling, AV1, HGIG Mode, ALLM (режим автоматичної низької затримки) |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1121х703х249 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1121х651х57.1 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 739 x 249 |
| Вага без підставки, кг | 12.1 кг |
| Вага з підставкою, кг | 13.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 78 Вт |
| Модель пульту | Magic Remote (MR24) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор LG (50UT81006LA)
Немає в наявності
Код товару: 609253
18 228 грн
18 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Уявіть кожну деталь у чіткому вигляді Ultra HD надає кожному кольору яскравої яскравості. Дивіться кришталево чисті зображення з реалістичною чіткістю. HDR10 Pro Пролийте світло на дрібні деталі Відкрийте для себе світ, в якому кожен колір яскравий, а яскравість точно налаштована для захоплюючих духів видів, і все це досягається завдяки чудовому HDR10 Pro. Alpha 5 AI-процесор 4K Gen7 Випробуйте чудові розваги, покращені зсередини Інтелектуальний процесор Alpha 5 AI 4K Gen7 автоматично оптимізує звук та яскравість для повного занурення в дію. Акустична настройка AI Оптимальний звук для вашого простору Звукова система визначає планування вашої кімнати та місце, де ви сидите, створюючи навколо вас звуковий купол, ідеально узгоджений з унікальною акустикою вашої кімнати. Інтелект, яскравий за будь-якого освітлення І вдень, і вночі функція управління яскравістю визначає освітленість вашого приміщення та відповідним чином балансує зображення, забезпечуючи чітке та ясне зображення. AI Звук Про Почуйте кожну деталь звукового ландшафту. Звук підходить для всього, що ви дивитеся Адаптивне управління звуком балансує звук залежно від жанру як реального часу, забезпечуючи високу чіткість. Реалістичний звук проникає у ваш простір Почуйте кожне дихання та ритм, оскільки віртуальна система об’ємного звучання 9.1.2 наповнює ваш простір насиченим звуком якості звукової сцени. Ударний звук резонує Удосконалення процесора штучного інтелекту надають вашому звуку динамічності та потужності. Звук підходить для всього, що ви дивитеся Адаптивне управління звуком балансує звук залежно від жанру як реального часу, забезпечуючи високу чіткість. webOS 24 Зробіть перегляд телевізора своїм Насолоджуйтесь телебаченням, створеним спеціально для вас, за допомогою «Мій профіль», «AI Concierge» та «Швидкі карти». Ультра великий екран Збільште свої гострі відчуття Надвеликий дисплей перетворить всі ваші розваги на масштаб і чіткість блокбастера. Режим режисера Дивіться так, як мріяли режисери Пориньте в найавтентичніший крій. Режим FILMMAKER дозволяє відтворювати фільми саме так, як задумав режисер, із точними налаштуваннями. Досвід домашнього кінотеатру Чари кіно не виходячи з дому Атмосфера кінотеатру, відтворена вдома. HDR10 Pro гарантує, що кожен фільм буде представлений у справжньому пишноті, з виключно точною перенесенням кольору і контрастністю для більш захоплюючого кінематографічного перегляду. Потужний геймплей Пориньте в дію на повній швидкості Іммерсивна гра HGiG залишається плавною на високій швидкості з ALLM, а eARC гарантує, що все це звучить чудово. Управління прямо там, де воно вам потрібне Не робіть пауз, щоб використовувати Game Optimizer та Game Dashboard. Доступ до всіх ваших улюблених ігор Тисячі ігрових всесвітів у вас під рукою. Дослідіть величезну бібліотеку ігор для хмарних ігор та негайно транслюйте їх, не витрачаючи час на завантаження або оновлення.
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/390x390l80mc0/64853791682992.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/621x390l80mc0/81193952007309.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/509x390l80mc0/30477361226692.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/509x390l80mc0/68904268136965.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/404x390l80mc0/29310898750893.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/404x390l80mc0/11398681236631.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/150x390l80mc0/87187594659304.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/720x143l80mc0/44202079595937.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/462x390l80mc0/78545475574883.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/720x389l80mc0/23728370472660.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/503x390l80mc0/26167059761812.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/601x390l80mc0/59484078338725.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/174x390l80mc0/46192056611286.jpg)
![Телевізор LG (50UT81006LA) [609253] Телевізор LG (50UT81006LA) [609253]](/content/images/2/558x390l80mc0/12856656231713.jpg)