|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | MiniQLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 55" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | Quantum Matrix Technology |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Технологія матриці | Mini LED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Клас енергоефективності | A |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | USB, LAN, HDMI |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 2.2 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Потужність колонок | 40 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 40 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Кількість каналів звуку | 2.2 |
| Браузер | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Samsung Apps |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Камера | Ні |
| Особливості | 4K AI Upscaling Neo Quantum HDR Supreme UHD Dimming Simple Chamfer 3 Bezel-less Motion Xcelerator 120Hz FreeSync Premium Pro |
| Колір | Сріблястий |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1227.6х766х243.9 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1227.6х706.4х46.1 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 361.7 x 243.9 |
| Вага без підставки, кг | 17.1 кг |
| Вага з підставкою, кг | 20 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 200 Вт |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE55QN85DBUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609219
47 999 грн
49 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Нова ера телевізорів Samsung AI TV Нейронний процесор NQ4 AI 2-го покоління Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K 4K-процесор Samsung із підтримкою штучного інтелекту забезпечує найкращу якість зображення у форматі 4K. Технологія масштабування з використанням штучного інтелекту 4K, заснована на даних 20 нейронних мереж ІІ, перетворює контент зображення з якістю, максимально близьким до 4K. Новий процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує як зображення, так і звук, забезпечуючи якість зображення у форматі 4K, незалежно від того, використовуєте потокові сервіси OTT, граєте у свої улюблені відеоігри або дивіться спортивні трансляції в прямому ефірі. Технологія Quantum Matrix Найдрібніші деталі завдяки ультра-точному управлінню підсвічуванням Телевізори серії Neo QLED постійно вдосконалюються завдяки технології Quantum Matrix, яка дозволяє точно керувати нашим підсвічуванням Quantum Mini LED. Завдяки точному управлінню підсвічуванням, ви можете насолоджуватися винятковим опрацюванням деталей у темних і світлих сценах. AI Масштабування зображення до 4K Масштабуйте вміст до рівня якості 4K AI технологія масштабування до 4K, заснована з використанням даних 20 нейронних мереж, які перетворює контент зображення з якістю, максимально близьким до 4K. Операційна система Samsung Tizen Новий досвід розваг з ОС Tizen Отримайте більше задоволення від перегляду ТБ за допомогою новітніх програм і сервісів у телевізорах з ОС Samsung Tizen. Ви можете керувати своїми повсякденними справами за допомогою функції Daily+, а також контролювати стан смарт-пристроїв з екрана телевізора за допомогою програми SmartThings. Neo Quantum HDR Дозвіл 4K з багатою палітрою кольору та найтоншими нюансами деталей Насолоджуйтесь більш насиченими та точними кольорами у роздільній здатності 4K та відкрийте для себе найдрібніші деталі. Глибокіший контраст досягається за рахунок обробки тонів HDR10+, яка динамічно адаптується до характеристик кожної сцени. Функція HDR оптимізації яскравості Побачити приховані деталі у темних сценах Завдяки відстеженню рівня яскравості денного світла або зовнішнього освітлення, нейронний процесор оптимізує деталізацію темних сценах в режимі онлайн. Насолоджуйтесь яскравими зображеннями у форматі HDR з покращеним налаштуванням яскравості та кольору для насиченого та захоплюючого перегляду. Технологія Real Depth Enhancer Глибина зображення як у житті Технологія Real Depth Enhancer формує ефект відчуття глибини як життя, збільшуючи контрастність деталей переднього плану. Оцініть покращену реалістичність зображення, завдяки тому, що телевізор передасть глибину так само, як це зробили б очі людини. Технологія об’ємного звуку Lite (OTS Lite) Динамічний звук, який відстежує дію Об’ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в аудіособи.