|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | MiniQLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 55" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність екрана | Quantum Matrix Technology |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Технологія матриці | NeoQLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Клас енергоефективності | B |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 144.00 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | USB, LAN, HDMI |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 4.2.2 |
| Потужність звуку, Вт | 70.00 |
| Потужність колонок | 70 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 70 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Кількість каналів звуку | 4.2 |
| Браузер | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Samsung Apps |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Комплектація | телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація |
| Камера | Ні |
| Особливості | 4K AI Upscaling Neo Quantum HDR+ Ultimate UHD Dimming Pro Infinity One 4 Bezel-less Motion Xcelerator 144Hz FreeSync Premium Pro |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1225.4x768.4x232.1 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1225.4х706.6х21.3 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 364 x 232.1 |
| Вага без підставки, кг | 17.8 кг |
| Вага з підставкою, кг | 20.6 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 240 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE55QN95DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609229
55 323 грн
55 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Нова ера телевізорів Samsung AI TV більше WOW, ніж будь-коли 4 основні особливості Процесор NQ4 AI Gen2 Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K Технологія Quantum Matrix Побачте всі деталі завдяки точному керуванню світлом Дизайн Infinity One Абсолютна краса у мінімалістичному стилі ОС Tizen від Samsung Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen Процесор NQ4 AI Gen4 Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення та звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи ви дивитесь контент стрімінгових сервісів, чи граєте в улюблені відеоігри або дивіться спортивні трансляції. Технологія Quantum Matrix Побачте кожну деталь завдяки надточному управлінню світлом Еволюція Neo QLED відбувається завдяки технології Quantum Matrix, яка точно управляє запатентованими міні-світлодіодами Quantum Mini. Таке надточне керування світлом забезпечує прекрасну деталізацію як у темних, так і найяскравіших сценах. Дизайн Infinity One Абсолютна краса у мінімалістичному стилі Більше не потрібно поступатися елегантністю заради захоплюючої картинки. Розкішний дизайн Infinity One виводить вишуканість на новий рівень завдяки своєму неймовірно тонкому профілю. ОС Tizen від Samsung Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім програмам та сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings. Об’ємний звук з Dolby Atmos Новий рівень досвіду з Dolby Atmos Насолоджуйтесь об’ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко у події. Завдяки об’ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання. Технологія об’ємного звуку (OTS+) Динамічний звук, який відстежує дію Завдяки 4.2.2-канальним вбудованим динамікам та системі звуку, що супроводжує дію на базі штучного інтелекту, ви відчуватимете яскраве реалістичне 3D-аудіо, яке перенесе вас в епіцентр подій.