|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 55" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Клас енергоефективності | A |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | LAN |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 4 шт. |
| Бездротове підключення | Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 4.2.2 |
| Потужність звуку, Вт | 70.00 |
| Потужність колонок | 70 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Особливості | Інтелектуальне масштабування роздільної здатності (AI Upscale), FreeSync, Motion Xcelerator, FreeSync Premium Pro, Ultra Viewing Angle, Multi View, Super Ultra Wide Game View/Game bar, One Connect, Object Tracking Sound OTS+, Експертна калібровка зображен |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1224.6x771.4x267.9 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1224.6х706.3х11 мм |
| Вага без підставки, кг | 13.8 кг |
| Вага з підставкою, кг | 23.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 111 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE55S95DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609230
60 968 грн
63 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OLED Глибокий чорний та живий колір завдяки квантовим точкам. Інноваційний OLED від Samsung пропонує глибокі чорні, чисті білі та повні колірні відтінки завдяки передовим пікселям із самопідсвічуванням, керованим квантовими точками. Процесор Neural Quantum Processor 4K Отримайте неперевершену яскравість та чудове зображення Чудова якість зображення 4K, доповнена 20 різними нейронними мережами, гарантує найкращі враження від перегляду в 4K. Дизайн Infinity One Абсолютна краса у мінімалізмі Прекрасний дизайн Infinity One забезпечить естетичні враження від перегляду завдяки неймовірно тонкому профілю. Об’ємний звук Dolby Atmos Об’ємний звук Dolby Atmos з спрямованими вгору динаміками Верхні динаміки Samsung занурять вас у саму гущу подій завдяки багатовимірному звуку. Технологія OLED HDR Pro Потужна яскравість та високий контраст Прекрасні враження від перегляду з реакцією кожного пікселя для створення яскравіших темних і світлих темних тонів. Поліпшувач глибини зображення Real Depth Enhancer Глибина сприймається так, як її опрацьовує око. Real Depth Enhancer збільшує контраст переднього плану, показуючи, як зазвичай фокусуються людські очі. Технологія об’ємного звуку OTS+ Динамічний звук, що рухається об’єктами Об’ємний живий 3D-звук із вбудованими динаміками дозволить вам повністю поринути у дію на екрані. Q-Symphony ТБ і саундбар ідеально гармонують Q-Symphony унікальним чином дозволяє динамікам телевізора та саундбару працювати одночасно без придушення динаміків телевізора для більш гармонійного звучання. Smart Hub Відкрийте для себе улюблені розваги в одному місці Оптимізуйте підбір та пошук контенту, щоб витрачати менше часу на пошук та більше часу на трансляцію фільмів, ігор та шоу, які вам подобаються. SmartThings Ваш найкращий помічник вдома Розслабтеся та дозвольте SmartThings підключатися до всіх ваших інтелектуальних пристроїв, щоб зручно керувати ними через вбудований хаб.