|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | LED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Технологія матриці | LED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Тип LED-підсвічування | локальна |
| Графічний процесор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF |
| Виходи | Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 3 |
| HDMI, шт. | 3 |
| Кількість USB | 1 шт |
| USB, шт. | 1 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| CI+ слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Браузер | Так |
| Магазин додатків | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | Підтримка HDR10, Підтримка HLG, Підтримка HEVC, Автоматичне калібрування, VP9, LG ThinQ, AV1, HGIG Mode, Apple HomeKit, Airplay2, Filmmaker Mode |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1455 x 904 x 269 |
| Габарити без підставки, мм | 1455 x 841 x 67.9 |
| Вага без підставки, кг | 16.5 |
| Вага з підставкою, кг | 16.7 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (65UA75006LA)
Немає в наявності
Код товару: 201629
29 156 грн
30 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG 65UA75006LA
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/613x390l80mc0/55862355587548.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/475x390l80mc0/79341931407213.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/384x390l80mc0/90421325955820.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/400x390l80mc0/80855253584362.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/609x390l80mc0/25638693026013.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/122x390l80mc0/24853753482610.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/480x390l80mc0/86175726344443.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/384x390l80mc0/59556592864686.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/870x192l80mc0/28304211823214.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/592x390l80mc0/60747713020366.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/527x390l80mc0/85261932159005.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/379x390l80mc0/67885877026228.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/480x390l80mc0/33679941456026.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/587x390l80mc0/57144391266328.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/609x390l80mc0/98520213425605.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/619x390l80mc0/17462185986811.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/390x390l80mc0/65534550691282.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/483x390l80mc0/14624546990452.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/397x390l80mc0/73310147278314.png)
![LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629] LED-телевізор LG (65UA75006LA) [201629]](/content/images/25/606x390l80mc0/70537368556747.png)