|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | QNED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α7 AI 4K Gen8 |
| Технологія матриці | QNED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Графічний процесор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-S, DVB-С, DVB-S2, DVB-T |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, Simplink (HDMI CEC), eARC (HDMI 2) |
| Виходи | Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Кількість HDMI | 3 |
| HDMI, шт. | 3 |
| Кількість USB | 1 шт |
| USB, шт. | 1 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Технології обробки звуку | Технологія AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix); Технологія Clear Voice Pro; Технологія LG Sound Sync; Режим Sound Mode Share; Аудіокодеки: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Див. посібник) |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Браузер | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Функції управління | Керування зі смартфонів |
| Особливості | Супермасштабування 4K; Режим FILMMAKER MODE™; Технологія Dynamic Tone Mapping; Режими зображення: 10 режимів; Автоматичне калібрування; Режим HGIG; Режим "Оптимізація гри"; ALLM (Автоматичний режим низької затримки); VRR (Змінна частота оновлення): |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1455 x 900 x 255 |
| Габарити без підставки, мм | 1455 x 841 x 67.9 |
| Вага без підставки, кг | 16.8 |
| Вага з підставкою, кг | 17 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (65QNED70A6A)
Немає в наявності
Код товару: 202688
36 846 грн
42 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG 65QNED70A6A
![LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688] LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688]](/content/images/36/611x390l80mc0/64127198526334.png)
![LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688] LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688]](/content/images/36/126x390l80mc0/82672282821083.png)
![LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688] LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688]](/content/images/36/599x390l80mc0/92321150980510.png)
![LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688] LED-телевізор LG (65QNED70A6A) [202688]](/content/images/36/723x390l80mc0/93892593079746.jpg)