|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | NeoQLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | Quantum Matrix Technology Core |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Технологія матриці | QLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Частота оновлення в ігровому режимі | 144 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Tizen OS |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Енергоспоживання стандартне | 106.00 |
| Максимальне енергоспоживання, Вт | 280 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Енергоспоживання річне | 140.00 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Формат зображення | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | Color Booster Pro; 4K AI Upscaling; HDR Brightness Optimizer; Optimized/EyeComfort; Motion Xcelerator; Supreme UHD Dimming; HDR 10+; Real Depth Enhancer; Smart Calibration; Filmmaker Mode; Neo Quantum HDR; Auto HDR Remastering |
| Кут огляду | Wide Viewing Angle |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Роз'єми | 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF |
| Виходи | Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 4.0 |
| Потужність звуку, Вт | 30.00 |
| Потужність колонок | 30 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 30 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos; OTS Lite; Q-Symphony; Adaptive Sound Pro; 360 Audio; Active Voice Amplifier Pro |
| Кількість каналів звуку | 4.0 |
| Браузер | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Samsung Apps, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Підтримка клавіатури і миші | Так |
| Функції управління | Керування голосом, Керування зі смартфонів |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Камера | Ні |
| Особливості | Upscaling, HGIG Mode, Bixby, FreeSync Premium Pro, Super Ultra Wide Game View/Game bar, OTS Lite, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Filmmaker Mode, Game Motion Plus, Apple AirPlay, Q-Symphony, Daily+, VRR, Storage Share, Generative Wallpaper, Ka |
| Колір | Сріблястий |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1446.5 x 886.3 x 279.4 |
| Габарити без підставки, мм | 1446.5 x 829.3 x 46.6 |
| Вага без підставки, кг | 22.7 |
| Вага з підставкою, кг | 23.7 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 101 Вт |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор Samsung (QE65QN80FAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 200607
60 869 грн
63 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA