|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | Self-illuminating pixels |
| Процесор | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 144 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 144.00 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | USB, LAN, HDMI |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 2.1 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Потужність колонок | 40 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 40 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Кількість каналів звуку | 2.1 |
| Браузер | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Samsung Apps |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Камера | Ні |
| Особливості | 4K AI Upscaling OLED HDR+ LaserSlim 4 Bezel-less Motion Xcelerator 144Hz FreeSync Premium |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1444.3x896.6x265.9 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1444.3x831.7x39.9 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 366 x 265.2 |
| Вага без підставки, кг | 21.2 кг |
| Вага з підставкою, кг | 25.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 400 Вт |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609223
86 399 грн
89 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор NQ4 AI Gen4 Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення та звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи ви дивитесь контент стрімінгових сервісів, чи граєте в улюблені відеоігри або дивіться спортивні трансляції. OLED Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори Унікальний OLED-дисплей Samsung передає глибокий чорний, чистий білий та повний спектр яскравих кольорів. Завдяки новітнім пікселям з самопідсвічуванням ви бачите чисте, яскравіше і точне зображення, ніж будь-коли раніше. OLED HDR+ Кожен піксель забезпечує потужну яскравість та глибший контраст Відчуйте потужну яскравість та глибший діапазон контрасту. Наш процесор NQ4 AI Gen2 аналізує кожен кадр, щоб забезпечити максимальну яскравість та контрастність, оскільки кожен піксель із OLED HDR+ робить помітними навіть незначні деталі. ОС Tizen від Samsung Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім програмам та сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings. Даний дозвіл 8K Отримайте в 4 рази більшу роздільну здатність, ніж 4K Відчуйте силу кожного кадру з 33 мільйонами пікселів, які забезпечують максимальну чіткість з роздільною здатністю, що в чотири рази перевищує роздільну здатність 4K. Режим Eye Comfort Розумне зображення, оптимізоване для комфорту очей Унікальний режим Eye Comfort від Samsung автоматично регулює яскравість та кольори екрану в залежності від часу доби. Після заходу сонця параметри екрану стають комфортнішими для ваших очей. Автоматичний ігровий режим з AI Насолоджуйтесь плавною грою завдяки автоматичній оптимізації налаштувань на основі ІІ Дозвольте вашому телевізору автоматично визначати тип ігор, в які ви граєте, надаючи ігрові налаштування для кожного типу ігор. Не думайте про ігрові налаштування, просто грайте. Об’ємний звук з Dolby Atmos Новий рівень досвіду з Dolby Atmos Насолоджуйтесь об’ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко у події. Завдяки об’ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/390x390l80mc0/63424352798773.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/585x390l80mc0/11667074354882.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/585x390l80mc0/27612850944944.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/585x390l80mc0/30968953717774.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/585x390l80mc0/27434042013423.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/585x390l80mc0/14362608772513.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/585x390l80mc0/77478208303355.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223] Телевізор Samsung (QE65S90DAUXUA) [609223]](/content/images/37/585x390l80mc0/17744978281808.jpg)