|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | Neural Quantum Processor 4K |
| Клас енергоефективності | A |
| Формат зображення | 16:9 |
| Індекс динамічних сцен | 144.00 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Входи | USB, LAN, HDMI |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 1 шт, 3 шт |
| CI-модуль | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система динаміків | 4.2.2 |
| Потужність звуку, Вт | 70.00 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Samsung Apps |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Особливості | HDR Pro, Upscaling, FreeSync Premium Pro, OTS+, Ultra Viewing Angle |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1443.5 x 894.4 x 267.9 |
| Габарити без підставки, мм | 1443.5 x 829.4 x 11 |
| Підставка під телевізор, мм | 360 x 267.9 |
| Вага без підставки, кг | 18.9 |
| Вага з підставкою, кг | 29 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Телевізор 65" Samsung OLED 4K UHD 100Hz(144Hz) Smart Tizen Black (QE65S95DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 102187
98 999 грн
99 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Це чудове поєднання інноваційних технологій та елегантного дизайну, створене для справжніх поціновувачів якісної розваги. Його вишуканий зовнішній вигляд з тонкою рамкою та елегантними лініями робить не тільки джерелом задоволення, але і стильним акцентом у вашому інтер'єрі. Завдяки яскравим кольорам і глибокому контрасту екрана OLED ви поринете у світ кінематографічних вражень, де кожна деталь оживає перед вашими очима. Вигнутий дисплей створює приголомшливий ефект глибини, занурюючи вас у сюжети фільмів і серіалів ще глибше. Цей телевізор стане незамінним супутником у вашому домі, приносячи задоволення і комфорт у кожен ваш вечір.