|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | QLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 65" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Вигнутий екран | Ні |
| Контрастність екрана | Mega Contrast |
| Процесор | Q4 AI Processor |
| Технологія матриці | QLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 50 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Tizen OS |
| Графічний процесор | Q4 AI Processor |
| Енергоспоживання стандартне | 114.00 |
| Максимальне енергоспоживання, Вт | 185 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Енергоспоживання річне | 166.00 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Формат зображення | 16:9 |
| Технології поліпшення зображення | Picture Upscale; Color Booster Pro; HDR Brightness Optimizer; Motion Xcelerator; Supreme UHD Dimming; Quantum HDR; HDR 10+; Smart Calibration;Filmmaker Mode; Contrast Enhancer |
| Кут огляду | Wide Viewing Angle |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, USB, CI, LAN |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 3 |
| HDMI, шт. | 3 |
| Кількість USB | 1 шт |
| USB, шт. | 1 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | 3GPP, ASF, AVI, Flash Video, H.263, H.264, H.265, M2TS, MKV, MP4, MPEG-4, TS, VC-1, VOB, VP7, VP8, VP9, VRO, WEBM, WMV |
| Формати аудіо | AAC, AIFF, ALAC, APE, FLAC, M4A, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Потужність колонок | 20 Вт |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Технології обробки звуку | OTS Lite, Q-Symphony |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Браузер | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Підтримка клавіатури і миші | Так |
| Функції управління | Керування зі смартфонів |
| Комплектація | телевізор, пульт, підставка, документація |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | Multi-view, HDR, HDR 10+, AirPlay, Supreme UHD Dimming, HGIG Mode, Motion Xcelerator, Super Ultra Wide Game View/Game bar, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Game Motion Plus, Daily+, Storage Share, Generative Wallpaper, Karaoke Mic, MiniMap Zoom |
| Компонентний | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1452.9 x 879.5 x 267.4 |
| Габарити без підставки, мм | 1452.9 x 834 x 60.6 |
| Вага без підставки, кг | 16.7 |
| Вага з підставкою, кг | 17.1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 114 Вт |
| Модель пульту | TM2360E |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 200484
35 394 грн
38 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор Samsung QE65Q7FAAUXUA
![LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484] LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484]](/content/images/8/625x390l80mc0/41925819286062.png)
![LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484] LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484]](/content/images/8/421x390l80mc0/50378159115208.png)
![LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484] LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484]](/content/images/8/127x390l80mc0/56272556450929.png)
![LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484] LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484]](/content/images/8/427x390l80mc0/35773121020505.png)
![LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484] LED-телевізор Samsung (QE65Q7FAAUXUA) [200484]](/content/images/8/374x390l80mc0/19758893162746.png)