|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | QNED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α8 AI Processor 4K Gen2 |
| Технологія матриці | QNED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Частота оновлення в ігровому режимі | 144 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Графічний процесор | α8 AI Processor 4K Gen2 |
| Енергоспоживання стандартне | 102.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-S2, DVB-T, DVB-Т2, DVB-С |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, eARC (HDMI 3) |
| Виходи | Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Тип HDMI | HDMI 2.1 |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Браузер | Так |
| Магазин додатків | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Google Cast, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Функції управління | Керування голосом, Керування зі смартфонів |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | Dynamic QNED Color; Mini LED; α8 AI Super Upscaling 4K; Dolby Vision / HDR10 / HLG; Motion Pro; |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1677 x 1042/994 x 370 |
| Габарити без підставки, мм | 1677 x 965 x 30.9 |
| Вага без підставки, кг | 33.5 |
| Вага з підставкою, кг | 41.5 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (75QNED86A6A)
Немає в наявності
Код товару: 200544
70 720 грн
79 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG 75QNED86A6A