|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | QNED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Технологія матриці | QNED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Графічний процесор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Енергоспоживання стандартне | 92.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Клас енергоефективності | A++++ |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, Simplink (HDMI CEC), eARC (HDMI 2) |
| Виходи | Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Кількість HDMI | 3 |
| HDMI, шт. | 3 |
| Кількість USB | 2 шт |
| USB, шт. | 2 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Система динаміків | 2.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 20.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Кількість каналів звуку | 2.0 |
| Браузер | Так |
| Магазин додатків | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Функції управління | Керування голосом, Керування зі смартфонів |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | Dynamic QNED Color; 4K Super Upscaling; HDR10 / HLG; |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1677 x 1032 x 359 |
| Габарити без підставки, мм | 1677 x 965 x 30.9 |
| Вага без підставки, кг | 33 |
| Вага з підставкою, кг | 34 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (75QNED80A6A)
Немає в наявності
Код товару: 200547
57 460 грн
64 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG 75QNED80A6A
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/600x386l80mc0/31187591238442.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/476x390l80mc0/91354249014178.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/396x390l80mc0/48682811673682.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/389x390l80mc0/61654811105724.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/581x390l80mc0/38421458635643.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/600x384l80mc0/64440412513020.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/394x390l80mc0/48759918815449.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/475x390l80mc0/63803532947467.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/387x390l80mc0/55188824244436.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/589x390l80mc0/99645161914779.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/401x390l80mc0/91510633304362.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/472x390l80mc0/41723138168223.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/600x390l80mc0/14119253567014.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/138x390l80mc0/42784814467984.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/472x390l80mc0/13623846756402.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/395x390l80mc0/63035010740637.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/600x139l80mc0/15491590407204.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/594x390l80mc0/42322991534087.png)
![LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547] LED-телевізор LG (75QNED80A6A) [200547]](/content/images/42/527x390l80mc0/23876493512060.png)