|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | MiniQLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве з антибліком |
| Технологія матриці | NeoQLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Входи | USB, LAN, HDMI |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 4.2.2 |
| Потужність звуку, Вт | 60.00 |
| Потужність колонок | 60 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Особливості | HDR 10+, Інтелектуальне масштабування роздільної здатності (AI Upscale), HGIG Mode, APPLE AIRPLAY, Motion Xcelerator, FreeSync Premium Pro, OTS+, Ultra Viewing Angle, Multi View, Super Ultra Wide Game View/Game bar, Експертна калібровка зображення, Neo Qu |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x400 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1670x1017.2x301.2 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1670х957.4х27.7 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 416,9 x 301,2 |
| Вага без підставки, кг | 34.1 кг |
| Вага з підставкою, кг | 39.7 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 173 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE75QN90DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609236
89 279 грн
92 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор NQ4 AI Gen2 Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент у зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи дивитеся ви контент стримінгових сервісів, чи граєте в улюблені відеоігри, чи дивитеся спортивні трансляції. Технологія Quantum Matrix Побачте кожну деталь завдяки надточному керуванню світлом Еволюція Neo QLED відбувається завдяки технології Quantum Matrix, яка точно керує запатентованими мінісвітлодіодами Quantum Mini. Таке надточне керування світлом забезпечує прекрасну деталізацію як у темних, так і найяскравіших сценах. Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц Насолоджуйтеся чіткістю рухів в улюбленому ігровому контенті з роздільною здатністю до 4K та частотою оновлення до 144 Гц Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator 144 Гц забезпечує надзвичайно плавну динаміку зображення без затримок і розмиття рухів. Ви можете насолоджуватися чіткими візуальними ефектами і неймовірно високою швидкістю відтворення VRR-ігор із роздільною здатністю до 4K 144 Гц. Покращувач зображень великого розміру Покращення зображення на основі штучного інтелекту, створене для супервеликого екрана Масштабування за допомогою штучного інтелекту, зменшення шуму, посилення різкості та інтелектуальні технології покращення чорного — усе разом забезпечує оптимальне зображення, адаптоване для екрана надвеликого розміру. ОС Tizen від Samsung Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснювати керування своїми смартпристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings. Об’ємний звук з Dolby Atmos Новий рівень досвіду з Dolby Atmos Насолоджуйтесь об’ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко в події. Завдяки об’ємному звуку з Dolby Atmos, Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.