|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | QLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 75" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Технологія матриці | QLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Клас енергоефективності | B |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | 4хHDMI, 2хUSB |
| Входи | LAN |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 2 шт |
| Бездротове підключення | Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 2.2 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Потужність колонок | 40 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Особливості | Wide Viewing Angle, Інтелектуальне масштабування роздільної здатності (AI Upscale), Supreme UHD Dimming, Motion Xcelerator, Multi View, Super Ultra Wide Game View/Game bar, OTS Lite, FreeSync Premium, Quantum HDR + |
| Колір | Сріблястий |
| Тип VESA кріплення | 400x400 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1670.6x1018.9x313.5 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1670.6x958.3x47.1 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 420 x 313,5 |
| Вага без підставки, кг | 32.7 кг |
| Вага з підставкою, кг | 37.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 220 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609224
68 316 грн
69 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення та звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи ви дивитесь контент на стрімінгових сервісах, чи граєте в улюблені відеоігри або дивіться спортивні трансляції. Підвищуйте якість контенту до 4K Наша технологія AI масштабування 4К на базі 20 нейронних мереж перетворює контент у роздільну здатність, близьку до 4K. Ультратонкий контраст глибокого чорного та білого Сконцентровані зони світлодіодів із точним керуванням відображають ультраглибокі чорні та чисті білі кольори, що дозволяє насолоджуватися контентом із надвисокою контрастністю. Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім програмам та сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings. Поліпшувач глибини зображення Real Depth Enhancer Поліпшувач глибини зображення Real Depth Enhancer відбиває процес сприйняття глибини зображення людським оком, підвищуючи контрастність об’єктів переднього плану. Відчуйте посилене відчуття реалістичності, оскільки ваш телевізор відтворює глибину зображення такою, якою її сприймають очі людини. Оптимізатор яскравості HDR Розпізнаючи яскраве денне світло або рівень освітленості у приміщенні, наш процесор NQ AI відповідним чином покращує видимість темних сцен. Насолоджуйтесь яскравим HDR-зображенням з покращеними налаштуваннями яскравості та кольору для більш насиченого та захоплюючого перегляду. Технологія FreeSync Premium Pro Технологія FreeSync Premium Pro, створена на основі базової технології AMD FreeSync, яка мінімізує затримки та нестабільність зображення на екрані, гарантує насолоду від ігрового процесу у форматі HDR. Технологія об’ємного звуку Lite (OTS Lite) Об’ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в аудіо-виділення.
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/390x390l80mc0/93561079812631.jpg)
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/585x390l80mc0/96894725151278.jpg)
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/585x390l80mc0/32592726063063.jpg)
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/585x390l80mc0/25820228644751.jpg)
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/585x390l80mc0/44505351474609.jpg)
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/585x390l80mc0/59427071316990.jpg)
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/585x390l80mc0/40875703846283.jpg)
![Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224] Телевізор Samsung (QE75Q80DAUXUA) [609224]](/content/images/22/585x390l80mc0/37886955885404.jpg)