|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 83" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Процесор | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | WebOS 25 |
| Графічний процесор | α9 AI Processor 4K Gen8 |
| Енергоспоживання стандартне | 189.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Формат зображення | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі | 178.00 |
| Кут огляду по горизонталі | 178.00 |
| Тип тюнера | Аналоговий, Цифровий |
| ТВ-тюнер | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-С, DVB-S2, DVB-Т2 |
| Входи | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF |
| Виходи | Вихід на навушники, Оптичний |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Картрідер | Ні |
| Тип HDMI | HDMI 2.1 |
| Кількість HDMI | 4 |
| HDMI, шт. | 4 |
| Кількість USB | 3 шт |
| USB, шт. | 3 |
| CI-модуль | Так |
| CI слот | Так |
| Дротове підключення | Ethernet |
| RJ-45 (LAN) | Так |
| Бездротове підключення | Bluetooth, Wi-Fi |
| Система динаміків | 2.2 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Вихідна потужність, Вт | 40 |
| Сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Браузер | Так |
| Магазин додатків | Так |
| Підтримка додатків | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів | YouTube, Магазин LG Apps, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів | Так |
| Функції управління | Керування голосом, Керування зі смартфонів |
| Пульт ДК | Так |
| Камера | Ні |
| Особливості | HDR, Підтримка HDR10, Підтримка HLG, Підтримка HEVC, Автоматичне калібрування, VP9, 4K HFR, LG ThinQ, AV1, HGIG Mode, Airplay2, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Filmmaker Mode, VRR |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x400 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1842 x 1096/1144 x 297 |
| Габарити без підставки, мм | 1842 x 1055 x 52.9 |
| Вага без підставки, кг | 28.3 |
| Вага з підставкою, кг | 33 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
LED-телевізор LG (OLED83C54LA)
Немає в наявності
Код товару: 202339
154 700 грн
174 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LED-телевізор LG OLED83C54LA
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/576x346l80mc0/45897562206429.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/508x390l80mc0/32950721618567.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/393x390l80mc0/15373124805766.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/576x268l80mc0/99442382375793.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/106x390l80mc0/95424754735256.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/521x390l80mc0/80750593367853.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/508x390l80mc0/66298557438182.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/393x390l80mc0/80185750613591.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/422x390l80mc0/17253987791036.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/576x378l80mc0/63831292404659.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/576x344l80mc0/90579501828363.png)
![Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339] Телевізор LG OLED 83C5 (OLED83C54LA) [202339]](/content/images/46/576x93l80mc0/38899526911200.png)