|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Тип телевізора | OLED телевізор |
|---|---|
| Призначення | споживчий |
| Діагональ екрану | 83" |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве з антибліком |
| Технологія матриці | OLED |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Графічний процесор | NQ4 AI Gen2 |
| Енергоспоживання стандартне | 172.00 |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.50 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| ТВ-тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | 4хHDMI, 2хUSB |
| Входи | USB, LAN |
| Кількість HDMI | 4 |
| Кількість USB | 4 шт. |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | Так |
| Система динаміків | 2.1 |
| Потужність звуку, Вт | 40.00 |
| Потужність колонок | 40 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos, Q-Symphony |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Особливості | Підтримка HLG, HDR 10+, SmartThings, Dolby Digital Plus, Upscaling, HGIG Mode, Motion Xcelerator, OTS+, Perceptional Color Mapping, Self-illuminating pixels, Ultra Viewing Angle, Multi View, Super Ultra Wide Game View/Game bar, OTS Lite, ALLM (режим автом |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1851x1133.7x359 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1851x1062.8x44.9 мм |
| Підставка під телевізор, мм | 366 x 359 |
| Вага, кг | 39.40 |
| Вага без підставки, кг | 37.6 кг |
| Вага з підставкою, кг | 39.4 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 172 Вт |
| Модель пульту | TM2360G |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE83S90DAEXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609227
163 199 грн
169 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор NQ4 AI Gen2 Відчуйте всю силу штучного інтелекту в 4K. Завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту від Samsung ви отримаєте найкращі враження від зображення у форматі 4K. Наша технологія масштабування зображення до 4K на основі 20 нейронних мереж штучного інтелекту перетворює контент на зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Наш процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення та звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи ви дивитесь контент стрімінгових сервісів, чи граєте в улюблені відеоігри або дивіться спортивні трансляції. OLED Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори. Унікальний OLED-дисплей Samsung передає глибокий чорний, чистий білий та повний спектр яскравих кольорів. Завдяки новітнім пікселям з самопідсвічуванням ви бачите чисте, яскравіше і точне зображення, ніж будь-коли раніше. OLED HDR+ Кожен піксель забезпечує потужну яскравість та глибший контраст. Відчуйте потужну яскравість та глибший діапазон контрасту. Наш процесор NQ4 AI Gen2 аналізує кожен кадр, щоб забезпечити максимальну яскравість та контрастність, оскільки кожен піксель із OLED HDR+ робить помітними навіть незначні деталі. ОС Tizen від Samsung Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung. Отримайте більше від свого телевізора завдяки новітнім програмам та сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете керувати своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також керувати своїми смарт-пристроями з телевізора за допомогою функції SmartThings. AI Масштабування 4К Підвищуйте якість вмісту до 4K. Наша технологія AI масштабування 4К на базі 20 нейронних мереж перетворює контент у роздільну здатність, близьку до 4K. Поліпшувач глибини зображення Real Depth Enhancer Глибина сприймається так, як її опрацьовує людське око. Поліпшувач глибини зображення Real Depth Enhancer відбиває процес сприйняття глибини зображення людським оком, підвищуючи контрастність об’єктів переднього плану. Відчуйте посилене відчуття реалістичності, оскільки ваш телевізор відтворює глибину зображення такою, якою її сприймають очі людини. Режим Eye Comfort Розумне зображення оптимізоване для комфорту ваших очей. Унікальний режим Eye Comfort від Samsung автоматично регулює яскравість та кольори екрану в залежності від часу доби. Після заходу сонця параметри екрану стають комфортнішими для ваших очей. Об’ємний звук з Dolby Atmos Новий рівень досвіду з Dolby Atmos. Насолоджуйтесь об’ємним звуком нового рівня, який занурює вас глибоко в те, що відбувається. Завдяки об’ємному звуку з Dolby Atmos Neo QLED забезпечує багатовимірний звук для неймовірно реалістичного звучання.