|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | G31MP2 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 2хRF, AV, CI/CI+, 2хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | MPEG-1/2/4, H.264, HEVC |
| Формати аудіо | AC3, HEAAC |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 718.2х479.1х188.3 мм |
| Габарити без підставки, мм | 718.2х425.8х85.2 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.3 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.37 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відстань між ніжками | 709.5 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Модель пульту | Voice Remote / 8A |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Так |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Grifon Diva (DV32HSB)
Немає в наявності
Код товару: 609198
5 422 грн
5 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Grifon – техніка для вашого комфорту Комфорт у будинку багато в чому залежить від функціональності та якості побутових приладів. Вона ідеально впишеться в інтер’єр, оскільки виготовлена за європейськими стандартами та відрізняється стильним ергономічним дизайном. Техніка Grifon: історія бренду Техніка від українського бренду має довгу історію. Вона створена з любов’ю до користувача та турботою про комфорт. При виробництві продукції ведеться суворий контроль якості: перевіряються матеріали для приладів на відповідність стандартам та тестуються на всіх етапах роботи. Все обладнання оснащене сертифікатами Європи та України. Також використовуються передові технології: бренд йде в ногу з часом, постійно вдосконалюється та розвивається. Тому займає лідируючі позиції серед інших компаній.
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/67861767980822.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/78184575178041.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/47870044324923.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/24291234267385.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/86645601254275.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/24776017955578.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/67836126647347.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/25891047841824.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/24884752341798.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/63311801752241.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/92282489280915.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/97244266998480.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/33517781066487.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/77583257675119.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/34544647930296.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/22957620344147.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/22755701076740.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/70021341944823.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/53341157191361.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/585x390l80mc0/91858063407618.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/45772998461998.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/586x390l80mc0/76905573157926.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198] Телевізор Grifon Diva (DV32HSB) [609198]](/content/images/45/390x390l80mc0/35942619994955.jpg)