|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 40" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Тип матриці | DLED |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | G31MP2 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 2хRF, AV, CI/CI+, 2хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | MPEG-1/2/4, H.264, HEVC |
| Формати аудіо | AC3, HEAAC |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 892.0х556.6х211.8 мм |
| Габарити без підставки, мм | 892.0х510.6х74.2 мм |
| Вага без підставки, кг | 4.7 кг |
| Вага з підставкою, кг | 4.82 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відстань між ніжками | 855 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 74 Вт |
| Модель пульту | Voice Remote / 8A |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Так |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 9.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2)
Немає в наявності
Код товару: 614400
7 115 грн
7 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Grifon – техніка для вашого комфорту Комфорт у будинку багато в чому залежить від функціональності та якості побутових приладів. Вона ідеально впишеться в інтер’єр, оскільки виготовлена за європейськими стандартами та відрізняється стильним ергономічним дизайном. Техніка Grifon: історія бренду Техніка від українського бренду має довгу історію. Вона створена з любов’ю до користувача та турботою про комфорт. При виробництві продукції ведеться суворий контроль якості: перевіряються матеріали для приладів на відповідність стандартам та тестуються на всіх етапах роботи. Все обладнання оснащене сертифікатами Європи та України. Також використовуються передові технології: бренд йде в ногу з часом, постійно вдосконалюється та розвивається. Тому займає лідируючі позиції серед інших компаній.
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/63146639317944.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/99360933238552.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/83526528836511.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/85712826421361.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/76725389267272.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/95586970469962.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/32981132162812.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/585x390l80mc0/62625226344923.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/74036496992862.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/90640008437811.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400] Телевізор Grifon Diva (DV40FSB2) [614400]](/content/images/39/390x390l80mc0/92778410364839.jpg)