|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 65" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність | 1 400:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-G55 |
| Кут огляду | 176° /176° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 2хRF, AV, CI/CI+, 3хHDMI, 2хUSB, 2хEarphone Jack, Ethernet Input, SPDIF Output |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | MPEG-1/2/4, H.264, HEVC |
| Формати аудіо | AC3, HEAAC |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Сірий |
| Тип VESA кріплення | 400x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1445x901x300 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1445x837x97 мм |
| Вага без підставки, кг | 17.5 кг |
| Вага з підставкою, кг | 17.9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відстань між ніжками | 1217 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 200 Вт |
| Модель пульту | Voice Remote / 8A |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Так |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Grifon Diva (DV65USB)
Немає в наявності
Код товару: 609203
18 853 грн
19 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Grifon – техніка для вашого комфорту Комфорт у будинку багато в чому залежить від функціональності та якості побутових приладів. Вона ідеально впишеться в інтер’єр, оскільки виготовлена за європейськими стандартами та відрізняється стильним ергономічним дизайном. Техніка Grifon: історія бренду Техніка від українського бренду має довгу історію. Вона створена з любов’ю до користувача та турботою про комфорт. При виробництві продукції ведеться суворий контроль якості: перевіряються матеріали для приладів на відповідність стандартам та тестуються на всіх етапах роботи. Все обладнання оснащене сертифікатами Європи та України. Також використовуються передові технології: бренд йде в ногу з часом, постійно вдосконалюється та розвивається. Тому займає лідируючі позиції серед інших компаній.
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/85894934424365.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/98848878868965.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/39776490505650.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/585x390l80mc0/93143018493530.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/27972219829597.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/55118648971850.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/33477046661441.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/259x390l80mc0/26768233779098.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/14702683814619.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/45564042795525.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/16081694010546.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/83930105224235.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/32950076909859.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/26683952920793.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/586x390l80mc0/13446379081828.jpg)
![Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203] Телевізор Grifon Diva (DV65USB) [609203]](/content/images/50/390x390l80mc0/27123608014090.jpg)