|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | T950D4 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 2хRF, AV, CI/CI+, 2хHDMI, 2хUSB, Earphone Jack, SPDIF Output |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | MPEG-1/2/4, H.264, HEVC |
| Формати аудіо | AC3, HEAAC |
| Потужність колонок | 2 х 8 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 100x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 719х471х192 мм |
| Габарити без підставки, мм | 719х424х82 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.25 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.3 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Відстань між ніжками | 577.8 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Так |
| Технологія MEMC | Так |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Grifon Nova (NV32HSB)
Немає в наявності
Код товару: 609197
5 044 грн
5 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Grifon — техніка для вашого комфорту Комфорт у домі багато в чому залежить від функціональності та якості побутових приладів. Вона ідеально впишеться в інтер’єр, оскільки виготовлена за європейськими стандартами та відрізняється ергономічним стильним дизайном. Техніка Grifon: історія бренду Техніка від українського бренду має довгу історію. Вона створена з любов’ю до користувача і турботою про комфорт. Під час виготовлення продукції ведеться суворий контроль якості: перевіряються матеріали для приладів на відповідність стандартам і тестуються на всіх етапах роботи. Все обладнання оснащене сертифікатами Європи та України. Також застосовуються передові технології: бренд йде в ногу з часом, постійно вдосконалюється і розвивається. Тому займає лідируючі позиції серед інших компаній. ВАЖЛИВО: Функція голосового пошуку підтримується, але для її використання потрібен пульт із мікрофоном (Bluetooth-пульт), який не входить до стандартного комплекту. У комплекті постачається звичайний ІЧ-пульт без голосового керування.